رئال مادرید به زحمت توانست با نتیجه 3 بر 2 رایووایکانو را شکست دهد تا موقتا به صدر جدول لالیگا صعود کند.

هفته سی و پنجم رقابت های لیگ فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا با برگزاری دیدار رئال مادرید(Real Madrid) و رایووایکانو(Rayo Vallecano) پیگیری شد جایی که میزبان خیلی زود با زدن دو گل در همان 15 دقیقه نخست حسابی زیدان(Zinedine Zidane) و رئال را شگفت زده کرد که رونالدو(Cristiano Ronaldo) برترین گلزن فصل را در اختیار نداشت تا برای بازی با سیتی(Manchester City) آماده شود.

زیدان در ترکیب اصلی به چند بازیکن اصلی اش استراحت داده بود. وی ترجیح داده بود در این بازی به کریستیانو رونالدو که کمی مصدومیت داشت استراحت دهد. آخرین بازی این دو تیم در لالیگا با حساب 10 بر 2 به سود رئال مادرید به پایان رسیده بود. در ادامه گرت بیل(Gareth Bale) توانست در همان نیمه نخست یکی از گل های خورده را جبران کند و رئال را به بازگشت به مسابقه امیدوار کند و نیمه نخست با شکست دو بر یک رئال به پایان رسید.

البته در نیمه نخست یک اتفاق تلخ هم برای رئال رخ داد. کریم بنزما(Karim Benzema) مهاجم فرانسوی که در این فصل با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرده، پیش از پایان نیمه اول از زمین بازی بیرون رفت تا قبل از بازی با سیتی شرایط رئال بحرانی شود.

در حالی که 7 دقیقه از نیمه دوم سپری شده بود لوکاس واکز(Lucas Vázquez) موفق شد گل تساوی بخش را به ثمر برساند تا بازی زیباتر شود. رئال روی دروازه حریف خیمه زد ولی ضدحملات ویران کننده رایووایکانو حسابی رئالی ها را ترسانده بود تا اینکه بازهم نوبت به گرت بیل رسید تا هنر خودش را به رخ بکشد و گل سوم و برتری رئال را به ثمر برساند و این دیدار با برتری 3 بر 2 رئال به پایان برسد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X