مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا بعد از زدن گل پیروزی‌بخش کاتالان‌ها برابر لگانس به شیوه غیرمنتظره واکنش نشان داد.

واکنش انریکه به حرکت غب عادی مسی

 با وجود پیروزی 2 بر یک شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال بارسلونا برابر لگانس در لالیگا، هنوز هم نمی‌توان گفت که این تیم ضربه روحی که از باخت 4 بر صفر هفته گذشته‌اش برابر پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا خورد را جبران کرده است و اتفاقی که بعد از گل دوم کاتالان‌ها مقابل میهمانش رخ داد هم این فرضیه را تقویت می‌کرد.

بارسایی‌ها که در تلاش و تقلا بودند تا از اضافه شدن یک بازی بدون برد دیگر به کارنامه‌شان خودداری کنند، در دقیقه 90 با گل دوم مسی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید 3 امتیاز بازی را از آن خود کردند. مسی اما با وجود اهمیت گلی که به ثمر رساند، هیچ حرکتی انجام نداد و خوشحالی نکرد تا شاید به شیوه‌ای غیرمستقیم نشان دهد که از اوضاع راضی نیست.

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا هم حاضر نشد درباره دلیل این حرکت مهاجم آرژانتینی تیمش توضیح دهد. او گفت: من ندیدم که آیا مسی خوشحالی کرد یا نه. در ضمن من آن کسی نیستم که باید به این سؤال که چرا مسی خوشحال نکرده پاسخ دهد.

چیزی که برای انریکه اهمیت داشت ارتقای عملکرد تیمش نسبت به شکست هفته پیش در پاریس بود. وی افزود: در قیاس با بازی‌مان برابر PSG من فکر می‌کنم که ما از هر لحاظ بهتر بودیم. ما واقعاً بهتر بازی کردیم، البته مشخص است که ما برای خلق موقعیت‌های گلزنی تسلط قبل را نداریم اما نسبت به بازی‌مان در پاریس به مراتب بهتر بودیم، هرچند برخی مردم این چیزها را نمی‌بینند. بازیکنان ما در بازی قبلی برابر پاری‌سن‌ژرمن هم از نظر کار تیمی، مسافتی که دویدند و انسجام بازی، کارشان را بی‌نقص انجام دادند اما همه دیدند که اوضاع بر وفق مراد ما پیش نرفت و حالا داریم تلاش می‌کنیم این اتفاق رخ دهد.

 

منبع: تسنیم

 

 

 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
مصدومیت شدید امیر علی اکبری بخاطر مسابقه با خرس! عکس
خرس لهستانی با وارد آوردن ضربه های شدید به ساق پای امیر علی اکبری، این ورزشکار را به شدت مصدوم کرده است