تیم فوتبال بایرن مونیخ در مقابل دورتمند شکست خورد و از جام حذفی آلمان حذف شد.

حذف بایرن مونیخ از جام حذفی آلمان

بایرن مونیخ در دیداری خانگی در نیمه نهایی جام حذفی آلمان مقابل دورتموند با نتیجه 3-2 شکست خورد و از دور رقابت های جام حذفی کنار رفت.

در این دیدار ابتدا دورتموندی ها با گل مارکو رویس پیش افتادند اما بایرن توانست نیمه اول با برتری 2-1 به پایان برساند. ولی در نیمه دوم دورتموند دو گل دیگر زد و توانست راهی دیدار نهایی این رقابت ها شود.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی موقعیت های خوبی روی دروازه هم ایجاد کردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.
در ادامه بایرنی ها تا اندازه ای بر توپ و میدان مسلط شدند اما این دورتموند بود که در دقیقه 19 به گل رسید.

روی پاس رو عقب اشتباه خاوی مارتینس، رافائل گریرو صاحب موقعیت شد اما بعد از اینکه ضربه او بهت تیر دروازه برخورد کرد، مارکوس رویس توپ برگشتی را تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل بایرنی ها خیلی سریع واکنش نشان داد و بعد از چند حمله، سرانجام در دقیقه 28 به گل مساوی رسیدند.

روی یک ضربه کرنر بود که خاوی مارتینس توانست ارسال ژابی آلونسو را با یک ضربه سر تماشایی، تبدیل به گل کند.
پس از اینکه بازی به تساوی کشیده شد، جریان بازی به سود تیم میهمان تغییر کرد و بازیکنان این تیم چند موقعیت خوب روی دروازه بایرن ایجاد کردند اما این شاگردان آنچلوتی بودند که در دقیقه 41 به گل دوم رسیدند.

روی حرکت خوب ریبری و پاس در عرض او، متس هوملس با یک بغل پای دقیق، گل دوم بایرن را به نام خود ثبت کرد.
در ثانیه های پایانی نیمه اول بایرن می توانست به گل سوم برسد اما واکنش خوب بورکی در برابر لواندوفسکی، اجازه باز شدن دروازه زردها برای بار سوم را نداد و نیمه اول با برتری 2-1 بایرن به پایان رسید.

نیمه دوم را بایرنی ها بهتر آغاز کردند و می توانستند به گل سوم هم برسند اما باز هم بورکی مانع از باز شدن دروازه دورتموند شد.
در ادامه دورتموندی ها هم جلو کشیدند و موقعیت های خطرناکی روی دروازه بایرن ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 69 به گل تساوی رسیدند.

روی یک ارسال به روی دروازه بایرن از عثمان دمبله بود که اوبامیانگ روی تیر دوم و در حالی که مدافعان و دروازه بان بایرن جا مانده بود، توانست کار را تمام کند.
بایرنی ها تلاش کردند که خیلی زود این گل را جبران کنند و به گل سوم برسند اما در مقابل این دورتموند بود که پیش افتاد.

روی یک ضدحمله سریع از مارکو رویس بود که در نهایت یک موقعیت خوب نصیب دمبله شد و او هم با یک ضربه تماشایی، دروازه بایرن را باز کرد.

بایرنی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در دقایق پایانی تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما این اتفاق رخ نداد و دورتموند با برتری 3-2، راهی فینال شد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 
 

 
X