تتت

 تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا با برتری مشابه بر رقبای خود جایگاه شان را حفظ کردند.

پیروزی بارسلونا و رئال مادرید در برابر حریفان شان

تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا با برتری بر رقبایشان رقابت قهرمانی در لالیگای اسپانیا را به روزهای آتی و هفته پایانی موکول کردند.

در بازی‌های همزمان شب سوم هفته سی و هفتم لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) بارسلونا با برتری 4 بریک مقابل میزبانش، لاس‌پالماس صدر جدول را حفظ کرد.

هت‌تریک نیمار برزیلی در دقایق 25، 67 و 71 شکل گرفت و سوارز هم در دقیقه 27 دیگر گل بارسلونا را به ثمر رساند. بیگاس در دقیقه 63 تنها گل لاس‌پالماس را زد.

رئال مادرید هم 4 بریک میزبانش سویا را برد تا با توجه به بازی عقب افتاده با سلتاویگو به تنها 4 امتیاز به قهرمانی در لیگ نیاز داشته باشد.

رونالدو در دقایق 23 و 78، ناچو در دقیقه 10 و کروس در دقیقه 84 برای رئال و یووتیچ در دقیقه 49 برای سویا گل زدند.

در دیگر بازی مهم، اتلتیکومادرید در خانه رئال بتیس به تساوی یک بر یک رسید. کابایوس در دقیقه 57 برای بتیس و ساویچ در دقیقه 67 برای اتلتیکو گل زدند.

در سایر بازی‌های همزمان، بیلبائو و لگانس به تساوی یک بر یک رسیدند، ایبار یک بر صفر دز زمین خیخون شکست خورد، سوسیه داد ومالاگا به تساوی 2 بر 2 رسیدند و ویارئال و لاکرونیا به مساوی بدون گل رضایت دادند.

در جدول، بارسلونای 87 امتیازی بالاتر از رئال مادرید هم امتیاز با یک بازی بیش‌تر قرار گرفت و اتلتیکومادرید 75 امتیازی رده سوم را حفظ کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: tasnimnews.com


 
 
 

 
X