تیم‌های بارسلونا و رئال‌مادرید در ورزشگاه نیوکمپ ال‌کلاسیکوی رفت این فصل لالیگای اسپانیا را برگزار کردند. دیداری که قرار بود کمتر از دو ماه قبل برگزار شود اما به دلیل مسائل امنیتی لغو شده بود

نتیجه ال کلاسیکو رئال مادرید و بارسلونا

از ساعت 22:30 چهارشنبه شب در شهر بارسلون و ورزشگاه نیوکمپ تیم های بارسلونا و رئال مادرید ال کلاسیکوی رفت این فصل را برگزار کردند و در نهایت بازی دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

این بازی در حالی برگزار شد که در ابتدا قرار بود کمتر از دو ماه قبل برگزار شود اما به دلیل مسائل امنیتی و شلوغی های کشور اسپانیا و شهر بارسلون لغو شده بود.

بازی چهارشنبه شب دو تیم اما بالاخره بعد از چالش های طولانی مدت برگزار شد. البته که این بازی هم تا حد زیادی تحت تاثیر شلوغی های کم و زیاد اطراف ورزشگاه در ساعت های منتهی به بازی بود.

نیمه اول این مسابقه با حملات دنباله دار و بی شمار رئال مادرید همراه بود اما در نهایت شاگردان زیدان موفق به زدن گل نشدند. در این نیمه چند باری هم در محوطه بارسلونا از نگاه برخی کارشناسان اسپانیایی باید پنالتی به سود رئال اعلام می شد.

در نیمه دوم این مسابقه هم دو تیم محتاطانه تر به کار خود ادامه دادند. چراکه تساوی به نفع هر دو تیم بود و باعث می شد هم امتیاز با هم در صدر جدول باقی بمانند. در این نیمه رئالی ها یک بار توسط گرت بیل هم به گل رسیدند که تیم داوری این گل را آفساید اعلام کرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir 
 
 

X