چهارشنبه منتظر رقابت مهدی طارمی و رونالدو باشید
رسانه ایتالیایی دیدار چهارشنبه شب پورتو و یوونتوس را مبارزه خط حمله‌های 2 تیم دانست و از نیمکت نشینی بوفون و حضور شزنی صحبت کرد

اروپا آماده تقابل طارمی با رونالدو و موراتا

چهارشنبه شب در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا پورتو در خانه میزبان یوونتوس است و مهدی طارمی می‌خواهد مقابل رونالدو و تورینی‌ها قرار گیرد.

طارمی که در این روزها درخشان‌ترین روزهای فوتبالی‌اش را می‌گذارند می‌خواهد مقابل یوونتوس نیز به گل دست یابد. او بامداد امروز در دیدار مقابل بائویستا و دربی شهر پورتو دوباره گلزنی کرد و باعث تساوی تیمش شد. ستاره ایرانی اکنون در 6 بازی متوالی است که برای پورتو گلزنی کرده و باید دید این روند ادامه پیدا می‌کند یا خیر.

رسانه ایتالیایی blastingnews در خصوص دیدار چهارشنبه شب پورتو و یوونتوس صحبت کرد و این مسابقه را مبارزه خط حمله‌های 2 تیم دانست. این رسانه نوشت که پورتو با «کورونا-مارگا-طارمی» و یوونتوس با زوج «رونالدو و موراتا» برای گلزنی تلاش خواهند کرد.

پورتو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تنها به منچسترسیتی باخت و توانست به 4 برد، یک تساوی و یک باخت دست یابد و با 14 امتیاز به عنوان گروه دوم صعود کند. از طرف دیگر یوونتوس در گروه بارسلونا صدرنشین شد و با 15 امتیاز به مرحله حذفی رسید.

رسانه ایتالیایی blastingnews نوشت که انتظار می‌رود پورتو با سیستم 3-3-4 بازی کند و کونسیسائو با خط حمله کورونا، مارگا و طارمی به مصاف تورینی‌ها برود.

از طرفی یوونتوس انتظار می‌رود با «شزنی» در این مسابقه حاضر شود و بوفون نیمکت نشین باشد. سیستم پیرلو برای این دیدار نیز 2-4-4 پیش‌بینی می‌شود و بیانکونری با زوج «رونالدو و موراتا» این دیدار را آغاز کند. در قسمت‌های کناری نیز فدریکو کیه‌زا و کوادرادو تلاش خواهند کرد تا تیم یووه مقابل پورتو به گلزنی دست یابد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir