پیروزی ملوان مقابل ذوب‌آهن
ملوان انزلی در نخستین دیدارش در لیگ برتر، در غیاب امیر قلعه‌نویی با نتیجه یک بر صفر قهرمان فصل گذشته جام حذفی را شکست داد.

ملوان بندر انزلی در نخستین دیدارش در آغاز لیگ برتر فوتبال از ساعت 18:50 در ورزشگاه تختی این شهر میزبان ذوب آهن اصفهان بود که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان امیر قلعه‌نویی به پایان رسید.

تک گل ملوان را در این دیدار آرش افشین در دقیقه 61 به ثمر رساند. مازیار زارع پنالتی به دست آمده برای تیمش را از دست داد که پس از دفع دروازه‌بان آرش افشین دروازه حریف را باز کرد.

امیر قلعه‌نویی سرمربی جدید ملوان به دلیل عدم ثبت قرارداد در هیات فوتبال انزلی، نتوانست روی نیمکت انزلی‌چی‌ها بنشیند و اکبر محمدی دستیار او هدایت تیم را برعهده گرفت.

برای ملوان سید حسین حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، عزت‌الله پورغاز، حسین ماهینی، احمد آهی، مازیار زارع، سعید یوسف‌زاده، پژمان نوری، پویا نزهتی، فرزاد حاتمی و آرش افشین در غیاب امیر قلعه‌نویی به میدان رفتند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب آهن هم رشید مظاهری، هادی محمدی، نژاد مهدی، کریم قنبری، علی همام، قاسم حدادی‌فر، اکبر صادقی، احسان پهلوان، کاوه رضایی، مهدی رجب‌زاده و مرتضی تبریزی را به میدان فرستاد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir