علیرضا منصوریان می‌گوید تیمش به دنبال بهترین نتیجه از دیدار برابر الاهلی امارات است.

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الاهلی امارات از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار سختی برابر الاهلی داریم. هر دو تیم در تلاش هستند تا به مرحله بالاتر بروند و هر دو تیم دو 90 دقیقه سخت را در تهران و دوبی پیش‌روی داریم. سعی داریم با آنالیزی که از الاهلی کرده‌ایم، به بهترین نتیجه برسیم.

او افزود: می دانیم که الاهلی با خط حمله خوبش می‌آید که به ما حمله کند. سعی می‌کنیم با هوش و با حوصله بازی کنیم و در نود دقیقه دوبی کار را نهایی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که تماشاگران در این دیدار چقدر می‌توانند به تیمش کمک کنند، بیان کرد: تجربه نشان داده که وقتی هواداران و رسانه‌ها به عنوان یار دوازدهم حضور دارند، یک انرژی به کار وارد می شود. وقتی بازی ما حساس می‌شود، رسانه ها اعلام می کنند که باید از تیم حمایت شود. البته ما 100 هزار نفر را به ورزشگاه نمی‌کشانیم ولی در بازی قبلی که با الاهلی عربستان داشتیم، 17 هزار تماشاگر به ما خیلی کمک کردند. ان‌شاءالله هواداران به رنگ ما نگاه نمی‌کنند و به پرچم مقدس ایران، استقلالی‌ها، پرسپولیسی‌ها، آذری‌ها و همه فوتبالی‌ها به ورزشگاه بیایند کار ما راحت‌تر می‌شود.

سرمربی نفت تهران درباره غیبت مبعلی و تاثیرش گفت: ما نمی‌توانیم پیش بینی کنیم که یک بازیکن چه زمانی مصدوم می شود. مبعلی در بد زمانی مصدوم شد اما این مسئله باعث شد تا کار بوعذار و صادقیان بیشتر شود. البته من از قبل به مصدومیت‌ها فکر کرده بودم. این بازی می‌تواند برای صادقیان هم فرصت خوبی باشد چرا که می‌تواند این بازیکن را بار دیگر به فوتبال ایران برگرداند و نشان دهد که او با قدرت برگشته است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X