علی دایی گفت: در تمام نقاط زمین خوب کار کردیم و خدا را شکر می‌کنم که حداقل جواب زحمات‌مان را گرفتیم.

سرمربی تیم صبای قم پس از تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: خدا را شاکرم که امروز دست خالی به قم برنگشتیم. به نظر من 75 دقیقه بازی در اختیار ما بود. ما در این وقفه چند روزه بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و این بدنسازی به ما کمک کرد. استقلال سه تیم بزرگ را شکست داده بود اما امروز اندازه کل بازی‌هایش ما موقعیت روی دروازه‌شان خلق کردیم.

وی ادامه داد:‌ نیمه اول برخلاف جریان بازی گل دریافت کردیم و بازیکنان‌مان تمرکزشان را از دست دادند، ولی در نیمه دوم حاکم میدان شدیم و به هر حال شرایط به گونه‌ای رقم خورد که توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم.

دایی درخصوص عملکرد بازیکنانش گفت: از حامد لک به خاطر سوپر واکنشش تشکر می‌کنم و همچنین تمام بازیکنان ما در این بازی بسیار خوب کار کردند و در تمام نقاط زمین تیم‌مان شرایط خوبی داشت و خدا را شکر می‌کنم، حداقل خدا جواب زحمات‌مان را داد.

وی در خصوص عملکرد تیم استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان نشان داد بهترین خط دفاعی را دارد. آن‌ها به هیچ وجه به هیچ تیمی اجازه بازیسازی را نمی‌دهند اما امروز ما توانستیم صاحب موقعیت‌های خوبی شویم. به هر حال ما در ادامه کار می‌کنیم تا بتوانیم به شرایط بهتری نیز برسیم.

سرمربی تیم صبای قم اضافه کرد: ما ان‌شاالله دو بازی دیگرمان را پشت سر می‌گذاریم و بعد از آن به استراحت می‌خوریم و تمرینات و آمادگی‌مان را پشت سر می‌گذاریم. تیم صبا فقط بعد از 5 روز تشکیل شد و جا دارد از مالک باشگاه تشکر کنم که باعث شد تیم شکل بگیرد. در این گرما توانستیم در اهواز امتیاز بگیریم. امروز ما خوب کار کردیم و امیدوارم که این روند تداوم داشته باشد. البته ما چند نقطه ضعف هم داریم که باید روی آن‌ها کار کنیم. به نظر من نتیجه عادلانه نبود و ما باید برنده بازی می‌شدیم. ما در مجموع خیلی از استقلال خوزستان بهتر بودیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X