مجید جلالی می‌گوید از بازیکنان تیمش متشکر است چرا که متعهدانه به وظایف خود عمل کرده‌اند.

مجید جلالی پس از پیروزی تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: وقتی ما عملکردی داریم که می‌توانیم حریف را کنترل کنیم و به آن‌ها فرصت‌ گلزنی ندهیم و موقعیت‌هایی بر اساس خواسته خودمان به دست آوریم نشان می‌دهد که بازی خوب و صبورانه‌ و منظمی انجام داده‌ایم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که وظایف‌شان را متعهدانه انجام دادند. من از این برد که متعهدانه به دست آوردیم خوشحالم.

وی ادامه داد: شاید قرار بود غرامت داوری‌های روزهای قبل پرسپولیس را بدهیم اما من می‌توانم بگویم اگر می‌خواهیم پرسپولیس یک تیم خوب شود راهش این نیست. راه‌های اصولی‌تری هم وجود دارد. پرسپولیس تیم بزرگی است و اگر می‌خواهیم از این بحران بیرون بیاید این کار درستی نیست. راه‌های بهتر و اصولی‌تری هم وجود دارد.

جلالی درباره اینکه چرا میلاد میداودی در لیست 18 نفره‌اش نبود گفت نمی‌خواهم در این زمینه صحبت کنم. این به مسائل خانوادگی تیم ما مربوط می‌شود. سرمربی سایپا درباره میانگین سنی تیمش گفت: استراتژی یک تیم را مربی تعیین نمی‌کند بلکه ابتدای فصل آن را از سوی مدیریت می‌شنود. شما ببینید چه تعداد بازیکن مسن و چه تعداد بازیکن جوان داریم قطعا میانگین سنی ما مناسب است. الان فقط 6 بازی انجام داده‌ایم نباید درباره میانگین سنی تیم‌مان این گونه صحبت کنیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X