صبری لاموشی سرمربی الجیش قطر گفت: دیشب به ایران آمدیم و خیلی هم وضعیت خوب بود. رفتار مردم در هتل و بیرون از هتل خوب بود و مهمان نوازی خوبی را دیدیم.

صبری لاموشی(Sabri Lamouchi) در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران گفت: ابتدا به همه سلام می‌کنم. ما سال گذشته در موقعیت مشابه برابر نفت تهران قرار گرفتیم. ما برای بازی پلی آف در اینجا هستیم. سال گذشته اینجا بودیم و می‌دانیم بازی سختی برابر نفت داریم و سعی می کنیم تا بازی را ببریم. امروز در آخرین تمرین خودمان را آماده بازی فردا می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که تیمش چه تغییراتی نسبت به سال گذشته داشته است، گفت: نسبت به سال گذشته خیلی فرق کرده‌ایم. پارسال یک ماه بود به این تیم آمده بودم. یک سری تغییر داشته‌ایم و یک سال است که بازیکنان من را می‌شناسند. ما نسبت به سال قبل خیلی فرق کرده‌ایم.

سرمربی الجیش در پاسخ به سوالی درباره حذفی بودن مصاف تیمش برابر نفت، گفت: بازی کردن در ایران خیلی سخت است و این را قبلا تجربه کرده‌ایم. الجیش اگر می‌خواهد از این مرحله عبور کند باید پیروز میدان شود.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تیمش در بدو ورود به ایران دچار مشکلی شده و یا بد رفتاری ای را دیده است، اظهار کرد: این دفعه دومی هست که این را از من می‌پرسند و از این جهت متعجم. دیشب به ایران آمدیم و خیلی هم وضعیت خوب بود. رفتار مردم در هتل و بیرون از هتل خوب بود و مهمان نوازی خوبی را دیدیم. مشکلی وجود نداشت و با ما خوب رفتار شده است. نه ترافیکی به ما خورد و البته در هتل هم با ما خیلی خوب برخورد کردند.

لاموشی در پاسخ به این سوال که وضعیت تیمش در لیگ قطر چگونه است، گفت: بازی کردن در لیگ قهرمانان با بازی کردن در لیگ قطر فرق دارد و شرایط متفاوت است. تیم ما و نفت مربیان خود را تغییر نداده‌اند و فلسفه ما همانی است که سال گذشته ارائه دادیم. ما می‌دانیم بازی سختی برابر نفت داریم.

'سعود الخاطر' دروازه‌بان تیم الجیش قطر(El Jaish) هم در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت گفت: می‌دانیم بازی سختی داریم. البته ما نسبت به سال گذشته با تجربه‌تر و بهتر شده‌ایم و آمده‌ایم پیروز شویم. هم تیمی‌های من روحیه پیروزی برابر نفت را دارند.

وی در ادامه افزود: ما آخرین بازی‌مان در لیگ قطر را با حساب سه بر صفر پیروز شده‌ایم و این مسئله به لحاظ روحی روانی خیلی به ما کمک می‌کند. ما یک بازی خوب برابر زنیت(Zenit Saint Petersburg) در دوران آماده سازی داشتیم که خیلی به ما کمک کرده است. آن بازی خیلی به ما کمک کرد و ما آماده بازی با نفت هستیم.

دیدار تیم‌های نفت ایران و الجیش قطر در چارچوب مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا فردا از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X