تراکتورسازی با حساب دو بر صفر از سد پاختاکور گذشت.

دیدار تیم‌های تراکتورسازی ایران و پاختاکور ازبکستان(Pakhtakor) در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با برتری دو بر صفر شاگردان قلعه‌نویی به پایان رسید. در این دیدار سزار(Augusto César Moreira) در دقیقه 59 و سعید آقایی در دقیقه 83 گلزنی کردند. با این پیروزی تراکتورسازی 9 امتیازی شد و تا حد زیادی احتمال صعودش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد.

نیمه اول:

در نیمه اول این دیدار تیم تراکتورسازی بر بازی سوار بود ولی شاگردان قلعه‌نویی به دلیل دفاع چند لایه تیم پاختاکور ازبکستان نتوانستند در موقعیت سازی خیلی موفق باشند و در نهایت تلاش آنها برای به گل رسیدن در نیمه اول بی حاصل بود تا دو تیم بدون گل مساوی راهی رختکن شوند.

نیمه دوم:

در این نیمه تراکتورسازی بازی به مراتب بهتری را ارائه داد و بارها می‌توانست دروازه تیم ازبکستانی را باز کند. در یکی از جدی‌ترین فرصت‌هایی که تراکتوری‌ها از دست دادند، در دقیقه 48 سزار در مصافی تک به تک با دروازه‌بان پاختاکور قرار گرفت که توپ را با بی دقتی به اوت زد.

در ادامه و در دقیقه 59 همین بازیکن گل نخست بازی را به ثمر رساند. سزار با فراری به موقع روی پاس رفیعی در مصافی تک به تک با دروازه‌بان پاختاکور قرار گرفت و این بار با یک ضربه دقیق دروازه تیم پاختاکور را باز کرد.

با این‌حال این پایان کار نبود و در دقیقه 82 سعید آقایی روی ارسال خوب فرزاد حاتمی توانست دروازه پاختاکور را برای بار دوم باز کند و بازی را دو بر صفر به سود نماینده ایران کند. در ادامه این دیدار تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه بی حاصل بود تا نماینده ایران با حساب دو بر صفر از سد پاختاکور بگذرد.

ترکیب تراکتورسازی: محمد رضا اخباری، شجاع خلیل زاده، کاردوسو(Carlos Alexandre Cardoso)، سعید آقایی (ایوب کلانتری 87)، آگوستو سزار (خالد شفیعی 81)، مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان، سینا عشوری، بختیار رحمانی، شاهین ثاقبی (سروش رفیعی 46) و فرزاد حاتمی.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X