قلعه‌نویی: تیم ما انگیزه لازم را نداشت

امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی با انتقاد از کنفدراسیون فوتبال آسیا دلیل شکست تیمش برابر الهلال را بی انگیزگی شاگردانش عنوان کرد.

امیر قلعه نویی بعد از شکست دو بر یک تیمش برابر الهلال(Al-Hilal) گفت: تیم ما با توجه به قطعی بودن صعودش و اینکه بازی حساسی روز یکشنبه در لیگ ایران داریم، انگیزه لازم را نداشت. برعکس ما، تیم الهلال دوندگی و انگیزه بیشتری داشت و این مسئله باعث شد تا پیروز شود و به نظرم پیروزی حق آنها بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا غمگین است، گفت: بعد از شکست، طبیعی است که فرد غمگین باشد. سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سوالی درباره موقعیت های از دست رفته تیمش در این بازی اظهار کرد: متاسفانه فرصت های خوبی را در این دیدار از دست دادیم. یکی از دلایل ناراحتی من همین است و همان طور که گفتم دوندگی و انگیزه کافی را نداشتیم.

قلعه نویی در پایان با انتقاد از AFC اضافه کرد: نقطه تاریک این مسابقات تصمیم AFC بود. شرایط آب و هوایی عمان به عربستان نزدیک تر است و طرفدارانی که اینجا بودند حامی الهلال بودند. اگر این بازی در تبریز برگزار می شد بالای 50 هزار نفر به استادیوم می آمدند. بهتر است کنفدراسیون آسیا به خودش زحمت ندهد و تیم های سعودی را به دور بعد بفرستد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir