قلعه‌نویی: برابر النصر باید مقابل دو حریف بازی کنیم

امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی می‌گوید تیمش با دو حریف برابر النصر امارات روبه‌روست و البته کار بسیار دشواری را در پیش دارد.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با النصر امارات(Al-Nasr Dubai) در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم. ما از النصر شناخت خوبی داریم و می‌دانیم که آن‌ها فوتبال خوبی ارائه می‌کنند. امیدواریم که با توجه به اینکه ما هم به دنبال فوتبال هستیم یک بازی لذت بخش را ارائه دهیم. ما می‌دانیم النصر در 50 متر رو به جلو خیلی خطرناک است. آن‌ها 4 بازیکن خارجی خیلی خطرناک دارند و در گردش توپ و پرس تیمی خوب کار می‌کنند.

او ادامه داد: اعتقاد دارم در مقابل النصر ما دو حریف داریم که باید برابر آن‌ها غلبه کنیم. اول تیم النصر و دوم گرمای هوا. ما در بازی‌های اخیر لیگ ایران خوب کار کرده‌ایم و از لحاظ آمادگی در وضعیت خوبی هستیم. باید فضا را از النصری‌ها بگیریم تا موفق شویم.

وی در پاسخ به سوالی درباره نقاط ضعف النصر گفت: النصر نقاط قوت زیادی دارد ولی اجازه دهید درباره نقاط ضعف آن‌ها چیزی نگویم. ما می‌دانیم که النصر از مهاجمان و هافبک‌های خوبی برخوردار است و باید روی آن‌ها کار کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا پیروزی تیمش برابر الجزیره امارات(Al Jazira) می‌تواند برابر النصر امارات هم تکرار شود گفت: بازی برابر الجزیره در مرحله مقدماتی بود. در مرحله مقدماتی 6 بازی داریم ولی اینجا دو بازی. شرایط خیلی فرق می‌کند و باید تمرکز بیشتری داشته باشیم. النصر مهاجمی به نام نیلمار(Nilmar) دارد که وقتی در الریان(Al-Rayyan) بود هم دو بار تجربه کار برابرش را داشتیم. می‌دانیم که آن‌ها تیم خطرناکی هستند و مطمئناً این مسابقه با بازی با الجزیره متفاوت است.

او درباره غایبان تیمش مقابل النصر گفت: فقط مهدی شریفی است که به دلیل مصدومیت در این بازی حضور ندارد. او در پایان با ابراز امیدواری از موفقیت تیمش برابر النصر گفت: ما دو فلسفه در فوتبال داریم. فلسفه بازی رفت این است که گل نخوریم و بعد گل بزنیم. ما روی این مسئله کار کرده‌ایم. دوم اینکه باید با پرس چند لایه به حریف فرصت ندهیم تا با خیالی راحت‌تر در بازی برگشت به میدان برویم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir