سرمربی العین امارات از نتیجه به دست آمده برابر ذوب آهن راضی نیست و اعتراف کرد کار تیمش در دیدار برگشت سخت شده است.

العین امارات(Al Ain) نتوانست از امتیاز میزبانی خود در دیدار برابر ذوب آهن استفاده کند و با تساوی یک بر یک متوقف شد تا کار این تیم با توجه به آنکه دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در اصفهان برگزار می‌شود، بسیار سخت شود.

طبیعی است که سرمربی کروات العین از نتیجه به دست آمده راضی نباشد. زلاتکو دالیچ(Zlatko Dalić) در نشست خبری بعد از بازی گفت: اصلا از نتیجه بازی راضی نیستم. باید در این دیدار به پیروزی می‌رسیدیم. گلی که خوردیم من را ناامید کرد. بازی در زمین العین برگزار شد و گلی که دریافت کردیم کار ما را برای صعود سخت کرد.

او ادامه داد: فرصت‌های زیادی را در نیمه نخست از دست دادیم. بازی را بهتر آغاز کردیم و به گل هم رسیدیم اما در ادامه از فرصت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم. می توانستیم در نیمه نخست کار را با گل‌های بیشتری به پایان رسانیم. از نتیجه به دست آمده راضی نیستم اما به هرحال این دیدار سخت به پایان رسیده است و باید آن را فراموش کرد.

سرمربی العین در پایان سخنان خود گفت: دیگر زمان فکر کردن به این دیدار به پایان رسید و باید نهایت تمرکز خود را روی دیدار برگشت بگذاریم و نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا به دور بعد راه پیدا کنیم. بدون شک کار ما در دیدار برگشت سخت‌تر خواهد بود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X