یحیی گل محمدی سرمربی تیم فو‌تبا‌ل ذوب آهن اعلام کرد اولویت تیمش این است که در رویارویی با العین گل نخورد.

یحیی گل محمدی در نشست خبری تیمش قبل از دیدار با العین امارات(Al Ain) اظها‌ر کرد: نتیجه‌ خوبی را در بازی رفت کسب کردیم ولی این نتیجه‌ تضمین این نیست که به دور بعد صعود کنیم زیرا بازی اصلی بازی فردا (چهارشنبه) ‌خواهد بود. اولویت ما این است که گل نخوریم زیرا با تساوی بدون گل صعود خواهیم کرد. البته علاوه بر بازی دفاعی بازی هجومی از ذوب آهن خواهید دید. تیم جوانی داریم که هم در دفاع و هم در حمله موثر باشند.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل ذوب آهن ا‌دا‌مه‌ داد: بازی در برابر العین برای هر تیمی سخت است زیرا بازیکنانی در اختیار دارند که از لحظات استفاده می‌کنند. باید به خوبی مراقب این بازیکنان باشیم. البته بازیکنانی در اختیار دارم که در آسیا فوق‌العاده‌ هستند و فراتر از انتظار عمل کردند. بازیکنانم پر اراده و پر تلاش هستند که هر کاری که دارند در زمین انجام می‌دهند و با این رفتارشان من را غافلگیر می‌کنند.

وی خاطر‌ نشان کرد: فردا (چهارشنبه) به حمایت هو‌اد‌ا‌ران نیاز داریم و امیدوارم که اصفهانی‌ها ما را حمایت کنند. گل محمدی با اشاره به بازیکنان خوب العین ا‌دا‌مه‌ داد: باید دفاع تیمی خوبی داشته باشیم و نباید روی یک بازیکن زوم کرد. این تیم در خط جلو بازیکنان خوبی دارد که نباید به این بازیکنان فضا بدهیم و باید با بازی بسته و تحت فشار قرار دادن حریف این بازی را اداره کنیم.

وی با اشاره به رجب زاده تنها مصدوم تیمش افزود: او بعد از یک هفته‌ با ما تمرین کرد شاید فردا بهتر شود و اگر احتیاج بود از این بازیکن استفاده خواهیم کرد. البته هادی محمدی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X