یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب آهن با انتقاد از شرایطی که فدراسیون برای بازی فینال ایجاد کرده است تاکید کرد انتظار داشته است در شرایط مساوی به مصاف استقلال تهران بروند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: خوشحال هستیم که در شهر حماسه ساز و قهرمان پرور خرمشهر هستیم. امیدوارم شاهد یک بازی خوب باشیم. بازی فینال پیش روی ماست و مهم این است که برنده شویم.

او افزود: با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا بودیم، تنها ریکاوری کردیم و تمرین تاکتیکی نداشتیم. انگیزه زیادی برای قهرمانی داریم و با تمام وجود برای گرفتن جام تلاش می‌کنیم. با تیم قابل احترامی بازی داریم که در این فصل خوب نتیجه گرفتند و به فینال حذفی هم رسیدند.

همه چیز به شرایط بازی و اینکه چه تیمی در نهایت قهرمان می‌شود مربوط می‌شود. تیمی که در دفاع خوب باشد و موقعیت به حریف ندهد و در نهایت از موقعیت‌ها استفاده کند، جام را به خانه می‌برد.

سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: طبیعی است که استقلالی‌ها بیشتر باشند. با توجه به اینکه اصفهان با خرمشهر فاصله دارد، هواداران ما نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند. در این بازی تا حد زیادی مهمان هستیم.

او درباره غایبان استقلال در این بازی گفت: شهباززاده و حیدری در این بازی حضور ندارند و البته ما هم نمی‌توانیم پهلوان و بیگ زاده را استفاده کنیم و وضعیت رجب‌زاده هم مشخص نیست. ما هم شرایط خوبی نداریم. در بازی با العین(Al Ain) در همان ابتدا دو مصدوم دادیم و تلاش کردیم به لحاظ روحی خود را برای بازی با استقلال آماده کنیم و در کل در شرایط خوبی به مصاف استقلال نمی‌رویم.

انتظار داشتیم که دو تیم در شرایط برابری به مصاف هم بروند و عدالت برقرار شود. متاسفانه این اتفاق نیفتاد و با برگزاری بازی در روز نهم مشخص بود که کی‌روش(Carlos Queiroz) هیچ‌یک از بازیکنان دو تیم را دعوت نمی‌کند. به همین دلیل درخواست تغییر زمان بازی را دادیم اما به ما گفتتند در فیفا دی نمی‌توان بازی کرد. این در حالی است که در گذشته این اتفاق افتاده است.

وی تاکید کرد: این موضوع برای ما قابل قبول نیست و از آن طرف بحث کمیته انضباطی بود و آن اتفاقات افتاد. همه چیز دست به دست هم داده تا یک تیم خاص قهرمان شود. برای قهرمانی باید از سد همه این موانع بگذریم. بازی یازده برابر یازده نفر است و شاید شرایط بدنی ما مناسب نباشد اما با تمام وجود به میدان می‌رویم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر ذوب آهن قهرمان نشود آن را تقصیر فدراسیون و سازمان لیگ می‌داند گفت: بله. فکر می‌کنم بی‌تاثیر نبوده است. گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که وضعیت زمین ورزشگاه خرمشهر چگونه است هم گفت: شرایط زمین هم برای ما و هم استقلال به این شکل بوده است. گفتند تا عصر مشکل را حل می‌کنند و باید تا آن زمان منتظر بود.

سرمربی ذوب‌آهن در پایان با تشکر از مسئولان برگزاری مصاف فینال جام حذفی گفت: یک تشکر از مسئولان خرمشهر دارم. باعث افتخار است که در این شهر هستیم و از همه مسئولان تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X