کاوه رضایی جایی در بین نفرات دعوت شده به تیم‌ملی ندارد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کاوه رضایی بدون شک یکی از ستاره های این فصل تیم استقلال بوده است. شماره 9 آبی ها که از ذوب آهن به جمع شاگردان منصوریان پیوست، در این فصل 7 گل و 6 پاس گل را تا اینجا به نام خود ثبت کرده که آماری قابل قبول به حساب می آید. با این حال کاوه رضایی علی رغم حضورش در استقلال و البته درخشش خود، نتوانسته جایی در بین بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی داشته باشد.

کی روش که ترجیح می دهد مهاجمانش را از بازیکنان شاغل در اروپا انتخاب کند روی نام کاوه رضایی قلم قرمز کشید تا مهاجم استقلال به فکر چاره جویی بیفتد.

به تازگی باشگاهی بلژیکی پیشنهادی به کاوه رضایی ارائه کرده است که از لحاظ مالی چندان قابل توجه نیست اما حضور در اروپا می تواند میانبری برای رسیدن به تیم ملی باشد.

نقل و انتقالات پیش رو در تابستان، برای کاوه حکم دو راهی را دارد. یک راه به سمت فوتبال اروپا که قطعا سختی های زیادی را برای او به دنبال دارد اما در نهایت می تواند لذت تیم ملی را برای او به همراه داشته باشد و راه دیگر ماندن در استقلال و محبوب ماندن بین هواداران این تیم و احتمالا تیم ملی ای که رنگش را نخواهد دید.

خبرآنلاین

116

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X