هافبک اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید اخبار اخیر رسانه‌های اسپانیایی مبنی بر تلاش بارسلونا برای جذب وی در پایان فصل جاری را تکذیب کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز و به نقل از مارکا، ایسکو که مدتی است رسانه‌های اخبار ضد و نقیضی را درباره آینده او منتشر می‌کنند، شایعه روزهای اخیر مبنی بر تمایلش برای پیوستن به بارسلونا در پایان فصل جاری را تکذیب کرد.

هافبک 24 ساله پیشین تیم فوتبال مالاگا که کم بودن زمان حضورش در ترکیب اصلی رئالی‌ها سبب شده چنین شایعاتی درباره آینده‌اش شکل بگیرد، بعد از پیروزی 4 بر یک شب گذشته (جمعه) تیم ملی اسپانیا برابر رژیم اشغالگر قدس در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گفت: بازیکنان در جریان شایعات هستند و به این چیزها عادت دارند. در این روزهای فوتبال ملی که مسابقات کمتری برگزار می‌شود، عده‌ای از مردم رو به داستان‌سازی می‌‌‌آورند.

ایسکو درباره دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا و وضعیتش در این تیم هم اظهار داشت: خوشحالم که اینجا در تیم ملی هستم و سرمربی این تیم هم به من اعتماد دارد. بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم جایگاه‌مان را در صدر جدول حفظ کنیم. بازی در تیم ملی برای من مایه افتخار است. اینجا با بازیکنانی که همگی در تیم‌های باشگاهی‌شان خوب کار می‌کنند رقابت سختی داریم. من هم می خواهم به شیوه‌ای که می‌توانم به تیم ملی کمک کنم.

116

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X