تیم ملی فوتبال کشورمان در هفتمین دیدارش در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۶:۳۰ فردا به مصاف چین می‌رود.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با اینکه تیم ملی فوتبال کشورمان با 14 امتیاز در صدر جدول گروه A مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا قرار دارد، اما بازی مهمی پیش روی شاگردان کارلوس کی‌روش است که تکلیف این گروه را تا حدودی مشخص خواهد کرد.

تیم ایران پس از پیروزی بزرگ مقابل قطر در دوحه حالا عصر سه‌شنبه باید به مصاف چین برود، تیمی که هدایت آن را مارچلو لیپی به عهده دارد. او پس از اینکه هدایت چشم بادامی‌ها را برعهده گرفت، سیر صعودی این تیم آغاز شد و حالا امیدوار به صعود است.

چین در شرایطی به ایران آمده که یک برد بزرگ به دست آورده است. کره جنوبی که یکی از قدرت‌های اصلی آسیاست، هفته گذشته در یک بازی سرنوشت‌ساز مقابل شاگردان لیپی شکست خورد تا به این ترتیب شانسش برای صعود کم شود و چینی‌ها را برای رسیدن به روسیه امیدوار کند. حالا چین با این امیدواری به مصاف ایرانی می‌آید که با اقتدار در صدر جدول است و برد در این دیدار خانگی آن را به یک قدمی جام جهانی می‌رساند.

تیم ملی ایران می‌تواند با پیروزی مقابل چین مقابل 80 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی، جشنی بزرگ را برپا کند، جشنی که شیرینی آن دو چندان خواهد بود، چراکه تیم ملی علاوه بر نزدیک شدن به جام جهانی، می‌تواند برای اولین بار دومین صعود پیاپی خود را رقم بزند.

شاگردان کی‌ر‌وش که در مسابقات انتخابی جام جهانی فراتر از انتظار عمل کرده‌اند در بازی فردا مقابل تیم چین که یک مربی زیرک را بالای سر خود می‌بیند، بدون شک کار آسانی نخواهند داشت. درایت و زیرکی بازی برگشت مقابل قطر، اقتدار بازی برابر کره، صبر و تحمل بازی رفت مقابل قطر و البته حرفه‌ای‌گری بازی در خانه ازبکستان اگر با حمایت حداکثری تماشاگران همراه شود، ساعت 18:30 فردا (زمان پایان دیدار ایران - چین) جشن فوتبالدوستان در آزادی برپا می‌شود.

تسنیم

450

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X