سرمربی تیم ملی فوتبال چین گفت: تایج ایران نشان می‌داد تیم منسجم و خوبی است. این تیم بدون گل دریافتی باختی نداشته و این مسئله نشان دهنده این است که ایران تیم خوبی دارد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مارچلو لیپی بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در نشست خبری در مورد جو ورزشگاه، گفت: بازی‌های قبلی ایران را دیده بودم می‌دانستم این جمعیت به ورزشگاه می‌آید. اگر هواداران را کنار بگذارید ایران باز هم تیم خوبی است.

وی افزود: نتایج ایران نشان می‌داد تیم منسجم و خوبی است. این تیم بدون گل دریافتی باختی نداشته و این مسئله نشان دهنده این است که ایران تیم خوبی دارد.

سرمربی چین در مورد تعویض 3 بازیکن تیمش در شروع نیمه اول، اظهار داشت: تعویض اول به خاطر این بود که از کیفیت بازیکنم راضی نبودم اما در مورد دوم این تصمیم به خاطر مصدومیت بازیکن تیم‌مان اتخاذ شد. از سه بازی اخیر به خصوص دو بازی قبلی رضایت داشتم. باید هر روز کار کنیم تا بهتر شویم. روی دفاع‌مان باید بیشتر کار کنیم. تلاش‌مان باید بیشتر شود و تا به الان کافی نبوده است.

لیپی در پاسخ به این سوال که کدام تیم‌ها شانس صعود مستقیم به جام جهانی را دارند، گفت: ایران تیم با کیفیتی است و عملکرد خوبی دارد. این کیفیت خوب باعث شده این تیم در صدر جدول قرار بگیرد. اینکه در ادامه چه می‌شود را نمی‌دانم اما تا به اینجا ایران کیفیت خوبی ارائه کرده است.وی در پایان در مورد عملکرد بازیکنان چین، اظهار داشت: همه بازیکنان تلاش کردند اما این تلاش کافی نبود.

فارس

450

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X