سرمربی تراکتورسازی گفت که مهاجم این تیم در اختیار باشگاه است. او همچنین گفت که خدا از کسانی که به دنبال منافع خود بودند و به تراکتورسازی ضربه زدند، نگذرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی - گسترش فولاد، گفت: این دیدار سخت‌ترین بازی ماست چرا که گسترش فولاد تیمی بابرنامه و تاکتیکی است. این در حالی است که ما از شرایط مسابقه دور بودیم. در بازی فردا برخی بازیکنمان را در اختیار نداریم. مهدی کیانی از بازی فردا محروم است، محمد ایران‌پوریان با مصدومیت مواجه شده و فرزاد حاتمی را به دلایل انضباطی کنار گذاشته‌ایم. با این حال امیدوارم مسابقه فردا بازی خوبی باشد و تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌ایند و نیز بیننده‌هایی که در منزل بازی را می‌بینند از تماشای این بازی لذت ببرند.

وی افزود: گسترش فولاد در فاز تخریبی و ضدحمله خوب بازی می‌کند و در چند روز اخیر روی این مسئله کار کرده‌ایم. با توجه به غیبت برخی بازیکنان امیدوارم بازیکنان جایگزین عملکرد خوبی از خود نشان دهند و انتظارات را برآورده کنند.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص افزایش اختلاف این تیم با پرسپولیس در صدر جدول تصریح کرد: پرسپولیس هفت بازیکن ملی پوش دارد و با جذب سروش رفیعی بهتر هم شده است. البته نقل و انتقالات برای همین است. زمانی که من به تراکتورسازی آمدم این تیم پایین جدول بود و در نقل و انتقالات با جذب بازیکنان مورد نظر شرایط تیم بهتر شد. اگر نتوانید در نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظر را جذب کنید نمی‌توانید نتیجه خوبی بگیرد. ما هم نتوانستیم در نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم و یک بازیکن خوبمان را نیز از دست دادیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم چون برخی از آنها به خاطر هواداران تراکتورسازی و با مصدومیت بازی می‌کنند و در تلاشند که تراکتورسازی نتیجه بگیرد. شاید اگر فردی دیگری بود می‌گفت آخر فصل است و سلامت مهمتر از نتیجه‌گیری تیم است اما بازیکنان ما تا دقایق آخر تلاش خود را می‌کنند.

قلعه نویی با تشکر از مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: آجورلو یک تنه بارمسئولیت تیم را به دوش می‌کشد درحالی که دیگر کمک‌های هفت میلیارد تومانی گذشته وجود ندارد و چند پرونده هم به دست ما رسیده است. اگر حرف بزنم می‌گویند با فلانی مشکل دارد، اما من چند سال در اینجا به ناحق توهین شنیدم. با اینکه از جریمه تراکتورسازی ناراحت شدم اما خوشحالم که مشخص شد اوضاع تراکتورسازی در آن زمان چگونه بود. گفته بودم که قرارداد بازیکنان مدنظرم را تمدید و بازیکنانی که می‌خواهم به تیم اضافه کنند. همچنین گفته بودم با بازیکنانی که می‌خواهند از تراکتورسازی جدا شوند تسویه حساب کنند تا با مشکل مواجه نشویم. در شرایط فعلی بازیکنان اذیت می‌شوند اما با امیدواری راه خود را ادامه می‌‌دهیم. ما 6 فینال پیش‌رو داریم و بازی به بازی جلو می‌رویم.

وی در خصوص تنبیه انضباطی فرزاد حاتمی و کنار گذاشتن این بازیکن از تراکتورسازی با بیان اینکه این مسئله درون خانوادگی است، اظهار داشت: حاتمی در اختیار باشگاه است. چارچوب‌هایی دارم که هرکس با من کار می‌کند باید در این چارچوب‌ها باشد و اگر در ابتدا و یا اواسط فصل از این چارچوب ها خارج شود با او برخورد می‌کنم. من خودم هم در این چارچوب‌ها هستم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا قصد تمدید قراردادش را دارد یا خیر گفت: من 4 سال قبل گفتم و حالا نیز می‌گویم که تبریز را دوست دارم. تبریز دومین شهری است که من بیشترین حضور را در آن داشته‌ام. اجازه دهید بازی‌های این فصل تمام شود و بعد در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کنم. 4 سال پیش در آستانه تمدید قرارداد با تراکتورسازی بودم اما در فصل نقل و انتقالات گفتند پولی در حساب باشگاه نیست. گاهی اوقات نوعی بازی می‌کنند که مجبور می‌شوی که بروی. دعا کنید پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای تراکتورسازی باز شود. خدا از کسانی که به دنبال منافع خود بودند و به تراکتورسازی ضربه زدند، نگذرد. در نیم فصل اول هم خوب بازی می‌کردیم و هم خوب نتیجه می‌گرفتیم اما پنچرمان کردند و حالا شرایط سختی داریم.

قلعه نویی در خصوص پرسش خبرنگاری مبنی بر آخرین اخبار از محرومیت باشگاه تراکتورسازی توسط فیفا اظهار داشت: آنطور که من اطلاع دارم یک وکیل برزیلی خیلی خوب گرفتیم اما در این میان باید به دو مسئله توجه داشته باشیم. یکی اینکه باید تعهدات گذشته را پرداخت کنیم تا رضایت فیفا را بدست بیاوریم. دوم اینکه نامه‌ای که برای بخشش محرومیت به فیفا می‌فرستیم خیلی مهم است.در حال حاضر ما به جای تأمین هزینه‌های تیم به فکر پرداخت بدهی‌های گذشته باشگاه هستیم.

وی در خصوص صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 روسیه گفت: اگر تیم ملی به جام جهانی برود یک افتخار برای کشور محسوب می‌شود. با صعود به جام جهانی شور و نشاط خاصی در جامعه و نیز مسئولان کشور ایجاد می‌شود اما با صعود به جام جهانی نباید نقاط ضعف را فراموش کنیم و باید به فکر آینده باشیم. امیدوارم پس از برزیل دومین تیم صعودکننده به جام جهانی باشیم.

450

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X