سرمربی استقلال گفت: مثل همیشه این پیروزی را تقدیم می‌کنم به هوادارانی که روزهای سخت کنار ما بودند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا منصوریان بعد از برد استقلال مقابل فولاد در جمع خبرنگاران گفت: از صمیم قلب مثل همیشه این برد را تقدیم می‌کنم به هوادارانی که روزهای سخت کنارمان بودند و امروز که روزهای بهتری داریم می‌توان این پیروزی را تقدیم آنها کرد.

منصوریان ادامه داد: هوادار وقتی می‌آید، یار دوازدهم ماست و این برد را چه به آنهایی که آمدند و چه به آنهایی که از تلویزیون بازی را دیدند تقدیم‌شان می‌کنم و مبارک‌شان باشد.

وی افزود: بچه‌ها هم در زمین زحمت کشیدند هرچند که در نیمه اول کارمان سخت بود و چند فرصت را نزدیم که علت آن هم تعطیلاتی بود که داشتیم و بازی دوستانه هم انجام ندادیم. به خاطر اینکه قبل از عید بازیها فشرده بود و هر 4 روز بازی داشتیم، سعی کردیم برای ریکاوری از روش دوم‌مان استفاده کنیم.

منصوریان گفت: از عملکرد بازیکنانم از لحاظ حوصله‌ای که به خرج دادند تشکر می‌کنم. فولاد بازیکنان قدکوتاه خوبی مثل ساسان انصاری و شریفات را داشت که باید با حوصله آنها را می‌بردیم که این اتفاق هم افتاد.

وی درباره اخراجش از بازی امروز اظهار داشت: داور مسابقه می‌گوید 2 متر روی خط محوطه فنی رفتم، اینکه داور می‌تواند هر کاری کند بحثی نیست، 2 متر روی خط رفته‌ایم، به خانه خدا که سنگ نینداخته‌ایم. من در هیجان بازی هستم به همین دلیل روی خط محوطه فنی رفتم.من از آقای زرگر عذرخواهی کردم اما مثلاً اگر این خط محوطه فنی چهارمتر آن طرف‌تر کشیده می‌شد چه اتفاقی رخ می‌داد.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا به شما تذکری در این باره دادند یا خیر، خاطرنشان کرد: داور چهارم به من گفت در یک بازی شما از محوطه فنی خارج شدی و آقای غیاثی من را زیر سوال برد. اگر امروز از این محوطه خارج شوی اخراجت می‌کنیم. فکر می‌کردم شوخی است؛ دفعه اول از محوطه بیرون آمدم و دفعه دوم زرگر به داور چهارم گفت که مرا اخراج کند.

سرمربی استقلال افزود: اگر آنها این قدر ظرافت دارند باید کسانی که توهین می‌کنند را مادام‌العمر از استادیوم اخراج کنند. من با چشمانم دیده‌ام که به داور چهارم فحش می‌دهند اما داور آنها را نگاه می‌کند.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که پس اخراج شما تسویه‌حساب شخصی است، تصریح کرد: امیدوارم قبل از بازی فیکس نکرده باشند! نوع ادبیات من راحت است. امیدوارم از بیرون شارژ نشده باشند که اگر منصوریان اولین خطا را انجام داد اخراجش کنید. نمی‌خواهم ذهنم را درگیر مسائل فنی کنم اما من هیجان دارم و ممکن است محوطه فنی را رد کرده باشم. امیدوارم اول اینکه داوران را شارژ نکرده باشند، دوم اینکه نخواهند استقلال بهم بریزند و سوم اینکه اگر این قدر حساسیت دارند ما احترام می‌گذاریم.

منصوریان در ادامه درباره عدم حضورش در نشست خبری اعلام کرد که به دلیل اخراجش در نشست حاضر نشده است.

سرمربی استقلال همچنین در خصوص درگیری نورافکن و کریمی عنوان کرد: من در هیجانات و لحظات حساس بودم به همین دلیل درگیری را ندیدم. در رختکن این موضوع را به من توضیح دادند. باید فیلم را ببینم؛ اگر به شأن هوادار توهین شده باشد قطعاً برخورد انضباطی می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که نورافکن سن زیادی هم ندارد اما بی‌انضباطی کرده گفت: اگر یک بازیکن از بازیکن دیگر بزرگتر باشد باید احترام را نگه دارد. ما باید او را هم تنبیه کنیم و هم راه برگشت برایش بگذاریم؛ او یک مورد بی‌انضباطی هم داشت که ظهر امروز با دو، سه تا بزرگتر از جمله امید ابراهیمی جلسه‌ای تشکیل دادیم و با نورافکن صحبت کردیم؛ او یکی، دو سال از پسر من بزرگتر است. نگاه ما این است که نورافکن هم تنبیه شود و هم راه برگشت داشته باشد.

منصوریان در مورد اعتراضش به رأی کمیته انضباطی درباره محرومیت رحمتی گفت: بعد از کنفرانسم دیدم که دوستان در استیناف مصاحبه کردند و به گوش من رسید که آراء را 2 نفری می‌دهند. نمی‌شود رأی را 2 نفری داد ضمن اینکه رأی رحمتی بی‌رحمی نیست مغرضانه است و برای اینکه جلوی اعتراض هوادارانمان را بگیرند سیدجلال را هم بیخودی محروم کردند.

وی ادامه داد: بازی پرسپولیس و استقلال در تمام دربی‌هایی که دیدم بی‌حاشیه‌ترین و بی‌دردسرترین دربی بود و هر اتفاقی افتاد داور مسابقه تصمیم گرفت ما را تنبیه کند که تنبیه او اخراج رحمتی و کارت زرد حسینی بود اما اینکه سوت را از داور بگیریم و خودمان بازیکنان را محروم کنیم، این ناحق است و به دربی بی‌احترامی کردیم. ما هم 30 میلیون هوادار داریم و برای اینکه به هوادار بگوییم 1-1 شده است بنده‌ خدا سید جلال را هم لای چرخ بردند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا استقلالی‌ها بعد از بازی صحبت نمی‌کنند، گفت: صحبت نکردن ما ربطی به اسم اسپانسر ندارد و اسپانسر نمی‌گوید صحبت نکنید. شخص ثالثی وجود دارد که تحت قرارداد با او هستیم و آنها می‌گویند مصاحبه نکن، در واقع این شخص ثالث می‌گوید که با تلویزیون بابت حق پخش اختلاف داریم و نباید مصاحبه کرد.

وی در مورد اینکه چرا پرسپولیسی‌ها مصاحبه می‌کنند، گفت: من هم با این موضوع مشکل دارم چون اسپانسر نمی‌تواند برای سرخابی‌ها تعیین تکلیف کند و باید این قضیه را در یک نشست حل کنیم. اتفاقاً علت اینکه یک نفر در استقلال و پرسپولیس معروف می‌شود همین مسیر میکسدزون است و اینقدر او را نشان می‌دهید و از او عکس منتشر می‌کنید که بازیکنان سرخابی با بازیکنان سایر تیم‌های دیگر تفاوت پیدا می‌کنند هرچند خود من هم با این مسیر مشکل دارم و دوست دارم راحت صحبت کنم.

منصوریان درباره اینکه چطور تماشاگران نفت آبادان بخشیده شدند اما رحمتی بخشیده نشد، گفت: به نظر یک رأی واحد بین کمیته استیناف و انضباطی نیست و معتقدم که دوران محرومیت مردم در دنیا تمام شده است. الان هر بازی رئال و بارسا بالای 500 میلیارد جابجا می‌شود، مگر می‌شود مردم نیایند؟ پس این تنبیهات جمع شده است. معتقدم باید ریشه‌یابی کرد و هزار راه دیگر برای تنبیه وجود دارد که یکی از آنها تنبیه مالی است. چرا نباید مردم در ورزشگاه باشند. آدم حالش بهم می‌خورد وقتی این ورزشگاه 100 هزار نفری را بدون تماشاگر می‌بیند.

فارس

450

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X