سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:در زدن ضربات ‌آخر دقت نکردیم و توپ هایممان تبدیل به گل نمی‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، نعیم سعداوی پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: قبل از صحبت راجع بازی سال نو را به همه تبریک می‌گویم و درگذشت عبدالملکی را به جامعه رسانه تسلیت می‌گویم و برای خانواده محترم شان صبر ارزو می‌کنم. ما در نیم فصل اول موقعیت‌های زیادی درست می‌کردیم و شانس با ما یاری می‌کرد و گل می شد امروز هم دیدید که موقعیت درست کردیم اما در زدن ضربات اخردقت نکردیم و توپ هایممان تبدیل به گل نمی‌شود. بخشی از آن مربوط به خودمان است و بدشانسی هم تاثیر دارد. امیدوارم در آینده بتوانیم نقیصه را برطرف کنیم.

وی درمورد سقوط استقلال اهواز که تیم قدیمی و ریشه‌دار فوتبال ایران است به لیگ دسته دوم، گفت: استقلال اهواز یکی از تیم‌های با تاریخ فوتبال ایران است که هواداران پروپاقرصی دارد. خودمن هم به عنوان یک خوزستانی و اهوازی از سقوط این تیم ناراحت هستم، اما واقعیت این است که کاری از دستم برنمی‌آید، اما مسئولانی که باعث و بانی این جریان شدند که استقلال اهواز به لیگ دو سقوط کند، باید پاسخگو باشند که چنین تیم مردمی و قدیمی را این شرایط را پیدا کرده است.

سعداوی افزود: اگر فوتبال ما می‌خواهد رشد و بالندگی داشته باشد به هوادارانش احتیاج دارد. استقلال اهواز که به لیگ دو سقوط کرد، اما امیدوارم شرایط برای سایر تیم‌های پرطرفدار این گونه نشود و از آنها حمایت بیشتر بشود.

سرمربی فولاد خوزستان درباره اینکه ایا بهتر نبود عبدالله ناصری را زودتر به میدان می‌آورد چون به نظر می‌رسید بازیکنان این تیم خسته هستند، گفت: این نظر شماست اما در بازی ما همه جوره استقلال را کنترل کردیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم و توانستیم در ضدحملات موقعیت‌های خوبی به دست بیاوریم.

وی تأکید کرد: دنبال ضدفوتبال نبودیم، هرچند که دست‌مان بسته بود و امروز ۳-۴ بازیکن تأثیرگذارمان را نداشتیم. به بازیکنانم گفته بودم اگر اشتباه نکنیم و به حریف موقعیت ندهیم، به گل هم می‌رسیم، اما یک اشتباه باعث شد استقلال به گل برسد.

سعداوی گفت: امروز تلاش کردیم و از تلاشمان راضی هستیم. اگر تحقیق کنید و نیمکت‌مان را ببینید، جوانان خوبی را معرفی کرده‌ایم ضمن اینکه قرار نیست تمام اتفاقات امسال برای فولاد رقم بخورد و آینده می‌تواند برای همین جوانان فولاد باشد.

فارس

450

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
عکس علیرضا جهانبخش به مناسبت تولد 25 سالگی اش
علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی باشگاه برایتون از هوادارانش برای ارسال پیام‌های تبریک به مناسبت تولدش, تشکر کرد

 

X