سرمربی پرسپولیس بعد از شروع بازی ماموریت جدیدی را برای مدافع چپ تیمش درنظر گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان از ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادی آغاز شد و حدود 20 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

* برانکو ایوانکوویچ استقبال خیلی گرمی از مجید جلالی داشت و این دو در حضور پرشمار عکاسان با یکدیگر خوش و بش کردند و عکس یادگاری گرفتند.

* اوسیانو کروز به همراه مربی جدید دروازه‌بانان تیم ملی در آغاز مسابقه در ورزشگاه آزادی حاضر شده و با حضور در جایگاه VVIP نظاره‌گر بازی شدند.

* سروش رفیعی و محسن ربیع‌خواه قبل از آغاز بازی به سمت مجید جلالی رفته و از او رخصت گرفتند.

* قبل از آغاز مسابقه بین تماشاگران درگیری به وجود آمد که ماموران نیروی انتظامی خیلی سریع وارد عمل شدند.

* بازیکنان پیکان هنگام ورود به زمین عکس سیروس قایقران را در دست داشتند. این در حالی بود که پرسپولیسی‌ها عکس مرحوم عباس عبدالملکی سردبیر پیشین روزنامه خبرورزشی و نود که به تازگی فوت کرده را در دست داشتند.

* در جایگاه VIP مهرداد میناوند، حمیدرضا گرشاسبی، علی‌اکبر طاهری و محمود شیعی دیده شدند. البته سرپرست باشگاه پرسپولیس و عضو هیئت مدیره این تیم در جایگاه VVIP نشسته‌اند.

* در شروع بازی منشا در یک استارت تقریبا 30 متری صادق محرمی سرعتی‌ترین بازیکن پرسپولیس را جا گذاشت و همین امر باعث شد برانکو از ربیع‌خواه بخواهد هنگام کرنرها و ضدحملات به سمت راست آمده و پشت محرمی را پوشش دهد.

تسنیم

450

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X