دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال با تساوی به پایان رسید.

تیم‌های فوتبال گسترش فولاد تبریز و استقلال از هفته بیست‌وششم لیگ برتر ساعت 17:30 امروز (پنجشنبه) با قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. میثم نقی‌زاده (74) برای گسترش فولاد و امید ابراهیمی (80) گل استقلال را به ثمر رساند.

در نیمه نخست، استقلالی‌ها که بدون علیرضا منصوریان محروم پا به میدان گذاشته بودند، نمایش خیلی بدی داشتند و تنها یک بار به صورت نصفه و نیمه موقعیت خلق کردند. در نیمه دوم هم این تیم میزبان بود که بازی بهتری انجام داد و چندین موقعیت خلق کردند، اما در زدن ضربات آخر ناکام بودند. استقلال نتوانست فاصله امتیازی‌اش با پرسپولیس را حفظ کند و با این تساوی اختلاف امتیازش با پرسپولیس به 11 رسید.

استقلال با این تساوی 48 امتیازی شد و گسترش فولاد با 33 امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

ترکیب گسترش فولاد: کوروش ملکی، بابک حاتمی، مرتضی اسدی، محمدامین درویشی، مگنو باتیستا، سیدمحسن حسینی، علیرضا نقی‌زاده(78 - محمدرضا خرسندنیا)، داریوش شجاعیان، رضا خالقی‌فر، مسعود ابراهیم‌زاده و لوسیانو پریرا.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، رابسون جان‌واریو، میلاد زکی‌پور، مجید حسینی، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی (69 - مجتبی حقدوست)، بهنام برزای(79 - جابر انصاری)، محسن کریمی و علی قربانی.

نیمه اول

دقیقه 10: نفوذ بازیکن گسترش فولاد و خطایی که میلاد زکی‌پور مرتکب شد، باعث شد تا رضا کرمانشاهی، داور بازی به مدافع چپ استقلال کارت زرد نشان بدهد.

دقیقه 13: داریوش شجاعیان از روی ضربه ایستگاهی توپی به داخل محوطه جریمه استقلال ارسال کرد که این توپ خطرناک را سیدمهدی رحمتی راهی کرنر کرد.

دقیقه 16: ارسال محمدامین درویشی به رضا خالقی‌فر رسید، اما ضربه سر این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 18: باز هم نفوذ گسترش فولادی‌ها می‌توانست آنها را به گل برساند، اما مدافعان استقلال اجازه باز شدن دروازه را ندادند.

دقیقه 33: رضا خالقی‌فر با حرکتی انفرادی به محوطه جریمه استقلال نزدیک شد و می‌توانست هم‌تیمی خود را در موقعیت خوبی قرار بدهد، اما ترجیح داد شوت بزند که ضربه آرام او را مهدی رحمتی گرفت.

دقیقه 40: فرشید باقری به دلیل خطا روی خالقی‌فر از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 1+45: ضربه علی قربانی از بالای دروازه گسترش فولاد به اوت رفت.

نیمه دوم

دقیقه 55: میثم نقی‌زاده که نیمه نخست بازی خوبی انجام داده بود، به راحتی در جناح راست استقلال دو بازیکن را جا گذاشت و در حالی که می‌توانست سایر بازیکنان را در موقعیت خوبی قرار دهد، تصمیم به شوت زدن گرفت که ضربه او با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه  56: در ادامه، مهدی رحمتی به اشتباه توپ را به رضا خالقی‌فر داد که شوت او از پشت محوطه جریمه راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 63: لوسیانو پریرا ضربه‌ای راهی دروازه استقلال کرد که رحمتی ضربه او را گرفت.

دقیقه 68: شوت محکم علی قربانی از بالای دروازه گسترش به بیرون رفت.

دقیقه 69: مجتبی حقدوست به جای فرشید اسماعیلی به میدان رفت.

دقیقه 74: میثم نقی‌زاده، ستاره این بازی با عبور از چند بازیکن در داخل محوطه جریمه به زیبایی دروازه مهدی رحمتی را باز کرد تا گل اول برای گسترش فولاد ثبت شود.

دقیقه 77: سانتر امید ابراهیمی به علی قربانی رسید که ضربه سر شیرجه‌ای این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 78: محمدرضا خرسندنیا به جای میثم نقی‌زاده وارد زمین شد تا نخستین تعویض گسترش هم انجام شود.

دقیقه 79: دومین تعویض استقلال آمدن جابر انصاری به جای بهنام برزای بود.

دقیقه 80: ارسال خسرو حیدری این بار به امید ابراهیمی رسید که هافبک استقلال با ضربه چکشی توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه 90: یعقوب کریمی به جای محسن کریمی وارد زمین شد تا سومین تعیوض استقلال هم انجام شود.

 

منبع: ورزش سه

 

 

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X