سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی بود و روز چهارشنبه مقابل هوادارانش انگیزه بالایی خواهد داشت.

 پرسپولیس خیلی دیر به حقش رسید

 رضا مهاجری در مورد دیدار روز چهارشنبه تیمش با پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز لازم می‌دانم قهرمانی پرسپولیس را به اعضای این تیم و هوادارانش تبریک بگویم و باید گفت پرسپولیس بعد از چند سال به حقش رسید.

 

پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی بود

وی افزود: بدون تردید پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی لیگ بود و برای اینکه به این مقام برسد خیلی زود راهش را پیدا و صدرنشینی‌اش از ابتدا تا انتهای فصل حفظ کرد. برای همین است که قهرمانی‌ این تیم 3 هفته مانده به پایان لیگ قطعی می‌شود.

 

رقبای پرسپولیس کم آوردند

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس رقیب جدی برای قهرمانی در این فصل داشت یا نه عنوان کرد: ابتدای فصل هم گفتم که پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال مدعیان اصلی قهرمانی هستند اما تراکتورسازی در نیم‌فصل به خاطر محرومیت از جذب بازیکن با افت فاحشی مواجه شد و استقلال هم خیلی دیر به هارمونی لازم رسید. پرسپولیس همان طور که گفتم راهش را در همان ابتدای لیگ پیدا کرد و در زمان مناسب به هدفش رسید.

 

گفتن اینکه پرسپولیس بی‌انگیزه شده، خنده‌دار است

مهاجری در واکنش به این موضوع که تیمش می‌تواند قهرمانی را به کام هواداران پرسپولیس تلخ کند یا نه، تصریح کرد: برخی عنوان کرده‌اند پرسپولیس برای این بازی انگیزه ندارد که به نظر من این حرف خنده‌داری است از این جهت که هیچ تیمی جلوی صد هزار هوادارش بی‌انگیزه نیست. روز چهارشنبه هواداران پرسپولیس برای شرکت در جشن قهرمانی به ورزشگاه خواهند آمد و این موضوع مطمئنا انگیزه بالایی به بازیکنان این تیم می‌دهد. تیم ما هم در شرایط خوبی به سر می‌برد و دنبال این هستیم که فصل را با قرار گرفتن در جایگاه خوبی تمام کنیم.

 

باخت به تراکتورسازی همه چیز را خراب کرد

وی راجع به اینکه تیمش به کسب سهمیه آسیا فکر می‌کند یا نه، گفت: باخت هفته پیش به تراکتورسازی همه چیز را خراب کرد و اگر این دیدار را می‌بردیم الان شانس سهمیه داشتیم. هر چند تا همین چند وقت پیش از من در مورد ماندن تیم در لیگ سوال می‌شد اما خدا را شکر کسب 5 برد پپاپی باعث شد چند پله در جدول بالا بیاییم. الان روی کاغذ برای کسب سهمیه شانس داریم و تا آخرین روز برای بهبود جایگاه‌مان تلاش خواهیم کرد.

 

برای فصل بعد برنامه‌ریزی کردیم

مهاجری در پایان در مورد آینده‌اش در این تیم گفت: برای فصل آینده صحبت‌های خوبی با کریمویی داشتیم و برنامه‌ریزی خوبی را برای پدیده مدنظر داریم. با توجه به اینکه 3 فصل است در لیگ برتر هستیم برای فصل آینده باید خودخواه‌تر و بلند‌ پرواز‌تر باشیم تا بتوانیم مقام بهتری را کسب کنیم. کسب سهمیه آسیا بسیار سخت است اما تلاش می‌کنیم برای فصل بعد جزو 6 تیم برتر باشیم.

 

منبع: تسنیم

 

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X