مدافع پرسپولیس با بیان اینکه در این فصل بهترین آمار را به خود اختصاص دادیم، گفت: شکست ناپذیر بودیم و در قهرمانی در لیگ دست پیدا کردیم.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حسین ماهینی پس از پیروزی ۴ بر صفر تیمش برابر پدیده و پس از پایان جشن قهرمانی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، گفت: از ابتدای فصل کارمان را با قدرت شروع کردیم و در پایان فصل به یک تیم شکست ناپذیر تبدیل شدیم. ما از لحاظ آماری بهترین را به خود اختصاص دادیم و توانستیم هم بهترین خط دفاع و هم آقای گل را در اختیار داشته باشیم. نباید از نقش برانکو در قهرمانی به سادگی عبور کریم. وی تلاش زیادی انجام داد و با حمایت هواداران توانستیم در کنار برانکو به قهرمانی در لیگ شانزدهم دست پیدا کنیم.

مدافع پرسپولیس در ادامه افزود: با تمرینات سخت و با بازیهای خوبی که انجام دادیم نشان دادیم که بی رقیب ترین تیم فوتبال ایران هستیم.

وی خاطرنشان کرد: قرار بود جام قهرمانی را هانی نوروزی بالای سر ببرد اما رفتار بد برخی از مامورین انتظامی اجازه نداد تا هانی به زمین بیاید و این باعث شد که ما از این قضیه بسیار ناراحت باشیم. مطمئن هستم این خاطره بد در ذهن هانی باقی خواهد ما و او هرگز این مسئله را فراموش نخواهد کرد.

ماهینی در خصوص دیدار روز دوشنبه هفته آینده تیمش برابر الهلال گفت: از فردا باید تمرکز خود را برای این دیدار بگذاریم تا بتوانیم در آن بازی موفق باشیم.

وی در پایان گفت: ما مدیون هوادارانمان هستیم و هیچ وقت محبت های آنها را فراموش نمی کنیم.

مهر

450

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
متلک سنگین خداداد عزیزی به حسین کعبی: جواب کسی را که زیر ابرو برمی‌دارد نمی‌دهم
خداداد عزیزی در مصاحبه با خبرورزشی خیلی تند به حسین کعبی پاسخ داده است. پاسخی باورنکردنی که می‌تواند این دعوا را ادامه دهد

 

X