ففف

بازیکن ازبک البته از حضور در سپاهان راضی است و باشگاه هم در تلاش است این بازیکن را متقاعد به ادامه حضور در دیار نصف جهان نماید.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سرور جباروف به طور قرضی به تیم سپاهان رفته و طبیعتا باید در پایان فصل به استقلال برگردد. قرارداد وی با استقلال ثبت رسمی نشده و فیفا هم مجوز نهایی این بازیکن را برای حضور در تیم سپاهان صادر کرد.

البته در ادامه مسیر و با توجه به اینکه جباروف با استقلال قرارداد داخلی امضاء کرده منعی برای حضور در جمع آبی ها ندارد اما مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کار را خراب کرده است.

بر اساس مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تیم های بدهکار به بازیکنان و مربیان خارجی حق جذب بازیکنان و مربیان جدید خارجی را ندارند مگر اینکه همه پرونده های آنها از سوی فیفا بسته شود.

استقلال یکی از چهارده تیمی است که در فیفا پرونده دارد و از آنجایی که استقلال برای پرداخت بدهی هایش زمان خواسته و تلاش می کند این بدهی را بلند مدت و طی اقساط پرداخت کند نمی تواند در ابتدای فصل آینده پرونده هایش را ببندد. طبیعتا استقلال در چنین شرایطی شامل مصوبه اعضای هیات ر ئیسه فدراسیون فوتبال خواهد شد و نمی تواند جباروف را به تهران بازگرداند.

بازیکن ازبک البته از حضور در سپاهان راضی است و باشگاه هم در تلاش است این بازیکن را متقاعد به ادامه حضور در دیار نصف جهان نماید. هر چند همان طور که اشاره شد این بازیکن با استقلال قرارداد داخلی دارد و طبق قانون این استقلال است که در مورد آینده او تصمیم می گیرد.

طبیعتا اگر قانون به جباروف اجازه حضور در استقلال را ندهد این بازیکن به مدت یک فصل دیگر قرارداد خود را با تیم سپاهان تمدید خواهد کرد.

خبرورزشی

109

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
 
X