براساس خبرهای منتشر شده سه بازیکن لیگ برتری با پرسپولیس به توافق رسیده و قرارداد های دوساله با این تیم بسته اند.

سه بازیکن جدید پرسپولیس چه کسانی هستند؟

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس فاش کرد این باشگاه با سعید آقایی – گادوین منشاء و شجاع خلیل زاده به توافق نهایی برای عقد قرارداد دو ساله دست یافته است و با پایان لیگ برتر این قراردادها نهایی خواهد شد.

البته خریدهای تیم پرسپولیس به همین سه بازیکن ختم نخواهد شد. پرسپولیس علاقمند است مهدی ترابی را هم بخدمت بگیرد. این بازیکن یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارد و چند روز پیش درویش – مدیر عامل این باشگاه گفته بود در صورتی که نتوانیم مهدی ترابی به یکی از تیم های خارجی بفرستیم از او در بازی های فصل آتی لیگ برتر بهره خواهیم برد.

البته گفته می شود باشگاه پرسپولیس در صدد است از طریق علی پروین رضایتنامه این بازیکن را از تیم سایپا بگیرد. علی پروین رابطه بسیار خوبی با درویش – مدیر عامل باشگاه سایپا دارد.

نکته دیگر در مورد وضعیت فصل آینده تیم پرسپولیس تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی است که علی اکبر طاهری در این خصوص به برانکو اطمینان خاطر داده است. سرپرست باشگاه پرسپولیس خطاب به برانکو گفته به زودی قرارداد این دو بازیکن را تمدید خواهد کرد و آنها برنامه ای برای حضور در تیم های خارجی ندارند به خصوص که دعوتنامه جدی برای حضور در تیم های خارجی به دست آنها نرسیده است.

علت طولانی شدن مذاکرات باشگاه پرسپولیس و این دو بازیکن برای تمدید قرارداد به خاطر زمان آن است. در حالی که باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که با کمال و سروش قرارداد دو ساله ببندد این دو بازیکن مصر هستند که قراردادهای آنها یک ساله امضاء شود.

به نظر می رسد برانکو برای خط هافبک هم به دنبال فرشید باقری بازیکن استقلال است. پیش تر خبر رسیده بود برانکو با این بازیکن صحبت های جدی برای حضور در پرسپولیس داشته است. حال باید منتظر ماند و دید که این بازیکن در شرایطی که بیشتر از سوی علیرضا منصوریان به بازی گرفته می شود راضی به ترک اردوی آبی ها خواهد شد یا نه.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: jamnews.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X