ترکیدن بغض استقلال با ۳ سوپرگل مقابل سپاهان
استقلال توانست نیم فصل اول را به خوبی تمام کند و سپاهان را شکست دهد.

شکست سپاهان مقابل استقلال

در آخرین بازی هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور که آخرین بازی نیم فصل اول هم بود، استقلال در حضور بیش از پانزده هزار هوادار خود پذیرای سپاهان اصفهان بود که در پایان توانست با ارائه نمایشی برتر با نتیجه 3-0 مهمان خود را شکست دهد.

آتش بازی استقلال با گل فوق العاده علی قربانی در دقیقه 4 آغاز شد. قربانی توانست اولین گل خود در لیگ را روی پاس فرشید اسماعیلی و با شوتی سرضرب از فاصله ای دور به ثمر برساند.

در ادامه استقلال با اتکا به حرکات تکنیکی قائدی و شجاعیان توانست سپاهان را تحت فشار قرار دهد و تیم برتر زمین باشد. در دقیقه 36 سرور جپاروف هافبک ازبک استقلالی ها که اولین گل فصل این تیم را هم به ثمر رسانده بود، این بار از روی ضربه آزاد و به زیبایی توانست استقلال را به گل دوم برساند تا نیمه اول با برتری دو گله آبی ها تمام شود.

نیمه دوم هم برای استقلالی ها با گل آغاز شد. بازهم سرور جپاروف توانست روی شوتی از پشت محوطه جریمه دروازه صدقیان را برای بار سوم فرو بریزد. در ابتدا کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد اما علیرضا فغانی با شاهکار خود، به درستی گل استقلال را سالم اعلام کرد تا در دقیقه 46 اختلاف به عدد سه برسد.

بعد از این گل و با ورود مهرداد محمدی و رسول نویدکیا، سپاهان توانست بر بازی سوار شود و اگر واکنش های مناسب سید حسین حسینی نبود، شاگردان کرانچار می توانستند در نیمه دوم اختلاف را کاهش دهند.

شفر هم برای کنترل بازی و حفظ نتیجه از بازیکنانی مثل خسرو حیدری و فرشید باقری استفاده کرد و در نهایت توانست با کلین شیتی دیگر و یک پیروزی سه گله، نیم فصل اول را به خوبی به پایان برساند.

با این نتیجه استقلال 20 امتیازی شد و نیم فصل را در رتبه هشتم جدول تمام کرد و سپاهان هم با 15 امتیاز در همان رده دوازهم باقی ماند.گردآوری : گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir