اسپانیا در دیداری سخت در انتخابی یورو 2016 باید در شهر سویل برابر اوکراین به میدان برود. انگلیس نیز در دیداری آسان پذیرای لیتوانی است.

مرحله انتخابی یورو 2016 در قاره اروپا از روز شنبه با برگزاری دیدارهایی در قاره اروپا پیگیری خواهد شد. در یکی از حساس‌ترین دیدارها اسپانیا برای جبران نتایج نه چندان خوب خود در این رقابت‌ها در خانه پذیرای اوکراین است. این دیدار قرار است در ورزشگاه رامون سانچس شهر سویل برگزار شود و از اهمیت بالایی برای شاگردان "ویسنته دل‌بوسکه" برخوردار است چرا که ماتادورها در رده دوم گروه خود قرار دارند.

اسپانیا از 4 بازی قبلی خود در این رقابت‌ها صاحب 3 برد و یک باخت شده است و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به اوکراین در رده دوم قرار دارد. برد در این دیدار باعث خواهد شد تیم برنده به صدر جدول گروه برسد. در این گروه اسلواکی در صدر جدول قرار دارد.

انگلیس در دیگر گروه این رقابت‌ها باید در خانه از لیتوانی پذیرایی کند. سه‌شیرها در این رقابت ها عملکرد بسیار خوبی داشتند و هر 4 دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند و با 11 گل زده و یک گل خورده بهترین عملکرد را در بین تیم‌های اروپایی داشته است.

** برنامه بازی ها (انتخابی یورو 2016)
* شنبه 8 فروردین

اسپانیا – اوکراین

مقدونیه – بلاروس

اسلواکی – لوکزامبورگ

انگلیس – لیتوانی

اسلونی – سان‌مارینو

سوئیس – استونی

سایر بازی های این مرحله سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
شفر در فرودگاه امام خمینی شفر در فرودگاه در حال ترک ایران! عکس

شفر سرمربی سابق استقلال بالاخره تصمیم گرفت از ایران برود

 
X