سیمرغسیمرغ
sport-top-1

تیم ملی امید ایران در چارچوب مسابقات انتخابی المپیک در ورزشگاه آزادی مقابل تیم امید افغانستان قرار گرفت که 80 هزار هوادار افغانستانی در ورزشگاه حضور داشتند. این دیدار با نتیجه 6 بر صفر به سود تیم ملی امید ایران به پایان رسید.

تیم ملی امید ایران در ورزشگاه آزادی و در حضور 80 هزار هوادار افغانستانی مقابل تیم امید افغانستان قرار گرفت و بازی برتری نسبت به حریف ارائه داد و بیشتر صاحب توپ و میدان بود.

در دقیقه 8 و 9 سردار آزمون دو موقعیت خوب در محوطه جریمه را از دست داد.

در دقیقه 10 حسین فاضلی مقابل دروازه افغانستان توپ را به بیرون زد.

گل: در دقیقه 11 سردار آزمون با دروازه بان افغانستان تک به تک شد و گل اول ایران را به ثمر رساند.

در دقیقه 15 فاضلی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که توپ بعد از برخورد با دستان دروازه بان و تیرک دروازه به کرنر رفت.

گل: در دقیقه 24 از جناح راست محمدی توپ را روی دروازه ارسال کرد و مرادمند با ضربه سر دروازه افغانستان را باز کرد.

گل: در دقیقه 28 عبداله زاده از سمت راست به محوطه جریمه افغانستان نفوذ کرد و با پاس بیرون پا، کمندانی را صاحب توپ کرد که این بازیکن با شوتی دقیق گل سوم ایران را به ثمر رساند.

گل: در دقیقه 37 خطا پشت محوطه جریمه افغانستان به سود ایران اعلام شد که جهانبخش این ضربه را به زیبایی و کاملا فنی به گل چهارم ایران تبدیل کرد.

در دقیقه 42 افغانستان اولین تعویض خود را انجام داد و شماره 33 این تیم که مصدوم شده بود از بازی خارج و شماره 12 این تیم به جای او وارد زمین شد.

در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه 45 اولین تعویض ایران انجام شد و نورالهی از بازی خارج و نقی زاده به جای او وارد زمین شد.

در دقیقه 55 حسین صالح مربی ایرانی تیم ملی افغانستان تعویض دوم خود را انجام داد و شماره 26 افغانستان از بازی خارج شد و شماره 10 این تیم به جای او به میدان رفت.

در دقیقه 59 علی عبداله زاده که احساس مصدومیت می کرد از بازی خارج شد و جای خود را به احسان پهلوان داد.

گل: در دقیقه 60 از سمت چپ جهانبخش ضربه خطا را ارسال کرد که چشمی با ضربه سر گل پنجم ایران را به ثمر رساند.

در دقیقه 66 جهانبخش از بازی خارج شد و برزای به جای او به زمین رفت.

در دقیقه 65 داخل محوطه جریمه افغانستان برزای صاحب توپ شد که شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 66 تعویض سوم افغانستان هم انجام شد و شماره 11 از بازی بیرون آمد و شماره 7 این تیم به میدان رفت.

در دقیقه 69 بازیکنان ایران از سمت راست حمله ای را ترتیب دادند که پس از ارسال توپ آزمون ضربه ای با پا به توپ زد که دروازه بان افغانستان این توپ را دفع کرد.

گل: دقیقه 73 محمدی از سمت چپ به داخل محوطه جریمه افغانستان نفوذ کرد و با پاس عرضی سردار آزمون را صاحب توپ کرد که این بازیکن دروازه افغانستان را باز کرد و گل ششم ایران و دوم خودش در این دیدار را به ثمر رساند.

در دقیقه 85 داخل محوطه جریمه سردار آزمون به برزای پاس داد و شوت این بازیکن از دهانه دروازه توسط مدافعان افغانستان به کرنر فرستاده شد.

تیم ملی امید ایران با پیروزی برابر افغانستان در مسابقات انتخابی المپیک 9 امتیازی شد و صدرنشین گروه خود باقی ماند.تهیه و تدوین: گروه ورزشی سیمرغ
seemorgh.com/sport
اختصاصی سیمرغ/ نیما ایوبی


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X