علی کفاشیان می‌گوید تیم ملی فوتبال ساحلی از افتخارات فدراسیون است.

علی کفاشیان روز گذشته در حضور پریا شهریاری رییس دپارتمان فوتبال ساحلی، عباس هاشم پور مربی تیم ملی، علی نادری، مهران مرشدی زاده، امیرحسین اکبری، مصطفی کیانی و علی مرادی بازیکنان تیم ملی اظهار کرد: خوشحالم که در جمع شما افتخار آفرینان هستم. تیم ملی فوتبال ساحلی در دو دوره‌ای که ریاست فدراسیون را برعهده دارم از افتخارات فدراسیون فوتبال بوده است و دلیل آن تلاش و زحمت زیادی است که در رقابت‌های مختلف از خود نشان داده‌اید.

وی ادامه داد: جایگاهی که ایران با تلاش شما در فوتبال ساحلی جهان برای خود ثبت کرده، بسیار ارزشمند است بخصوص که بدون چشم داشت این زحمات را انجام داده‌اید. می‌دانم علیرغم افتخاراتی که به دست آورده‌اید نتوانسته‌ایم حق و حقوق شما را به درستی بپردازیم و تجلیل مناسبی بعمل آوریم اما همانطور که می‌دانید مشکلات زیادی باعث ایجاد چنین شرایطی شده است.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه اضافه کرد: در هر صورت شرایط به اینگونه نمی‌ماند و بهتر خواهد شد. البته معتقدم کاری که تاکنون انجام داده‌اید برای پاداش نبوده و صرفا برای دفاع از افتخارات خود و حیثیت پیراهن تیم ملی ایران بوده است اما این قول را می دهم که تمامی معوقات، پاداش‌های گذشته و در صورت کسب نتایج خوب در جام جهانی پاداش این دوره را پرداخت کنیم.

کفاشیان همچنین در ادامه تاکید کرد: خلأهای زیادی در حمایت‌های فدراسیون از شما وجود داشته، اما لازم است تاکید کنم که نظر هیات رییسه روی فوتبال ساحلی ایران بسیار مثبت است و ما هم به دنبال جذب اسپانسر برای فوتبال ساحلی هستیم و فکر می‌کنم این اتفاق در آینده نزدیک نهایی خواهد شد تا شرایط را به سطح‌شان و افتخارات فوتبال ساحلی برسانیم.

وی در خصوص مسابقات پیش‌روی تیم ملی در جام جهانی، خاطر نشان کرد: بدون شک گروه آسانی نداریم، اما به نظرم تیم‌های مقابل شما باید استرس داشته باشند نه شما چرا که پیش از این برزیل را شکست داده‌اید و بدون شک تیم ملی اسپانیا هم از سطح پایین‌تری نسبت به برزیل برخوردار است. همان گونه که در دوره گذشته در جام جهانی تاهیتی هم شایستگی‌های خود را نشان دادید اما با پیروزی خفیف روسیه، شانس رسیدن به مرحله نیمه نهایی را از دست دادید.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: باز هم به همه شما خسته نباشید می‌گویم و ضمن عمل کردن به قول‌هایی که پیش از این داده بودیم، در صورت قرار گرفتن در جمع 4 تیم نهایی جام جهانی به پرتغال می‌آیم و در کنار شما خواهم بود.

کفاشیان در پایان گفت: برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با دست پر به ایران برگردید.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X