تیم‌ ملی فوتبال ساحلی در مسابقات جام‌ جهانی پرتغال سومین بازی خود را در مقابل مکزیک با نتیجه نزدیک سه بر دو به پایان رساند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین بازی از مرحله گروهی جام جهانی 2015 پرتغال امروز (سه شنبه) به مصاف تیم‌ ملی مکزیک رفت که این بازی با نتیجه نزدیک سه بر دو به نفع مردان 'مارکو اکتاویو' به پایان برسد.

تیم‌ ملی ایران با این پیروزی شش امتیازی شد تا با یک بازی بیشتر هم‌امتیاز با برزیل در رتبه دوم قرار بگیرد و برای صعود چشم انتظار بازی برزیل و اسپانیا در ساعت 21 باقی بماند. در صورتی که بازی برزیل و اسپانیا با برد برزیل به پایان برسد، ایران به دور بعد بازی‌ها صعود می‌کند. مکزیک هم بدون امتیاز از دور مسابقات حذف شد.

زمان نخست

این بازی با حملات ایران آغاز شد و در دقیقه 2 این بازی امیرحسین اکبری گل اول را به ثمر رساند تا بازی با برتری ایران پیگیری شود. در دقیقه 4 'گونسالس' به دلیل خطای خشن از زمین بازی اخراج شد. در ادامه دقایق بازی، این ایران بود که بیشتر دقایق بازی را در دست داشت اما در به ثمر رساندن گل‌های بعدی ناموفق بود. وقت اول بازی با بازی متعادل دو تیم دنبال شد تا این زمان با برتری ایران به پایان برسد.

زمان دوم

آغاز نیمه دوم با حمله ایران پیگیری شد که ضربه آکروباتیک مهاجم ایران را دروازه‌بان مکزیک به سختی از دروازه خارج کرد. بلافاصله بعد از این حمله، محمد احمد‌زاده کاپیتان تیم‌ ملی ایران در دقیقه 15 با ضربه‌ای برگردان از میانه میدان توپ را وارد دروازه گلر مکزیک کرد. بعد از این گل هم فاروغ دارا روی ضربه‌ برگشتی در دقیقه 15 گلر مکزیک را تسلیم خود کرد تا اختلاف دو تیم به عدد سه برسد. در ادامه 'خراردو گومس' در دقیقه 19 روی حرکتی سریع در میان مدافعان ایران، گل نخست مکزیک را به ثمر رساند. گل دوم مکزیک هم به مانند گل اول این تیم در دقیقه 22، با ضربه ویلا و با اصابت به دیرک افقی دروازه حسینی به دست آمد. زمان دوم این دیدار با تساوی دو بر دو و در مجموع سه بر دو به سود ایران خاتمه یافت.

زمان پایانی

زمان سوم و آخر بازی با رعایت احتیاط از سوی شاگردان 'مارکو اکتاویو' سرمربی ایران دنبال می‌شد اما در سوی مقابل مکزیکی‌ها میل بالایی برای گلزنی داشتند که با واکنش‌های پیمان حسینی در گلزنی ناکام ماندند. زمان سوم بازی در ادامه با چند حمله خطرناک از سوی ایران همراه شد اما هیچ کدام از توپ‌ها به تور دروازه مکزیک نرسید. حملات دو تیم رفته‌رفته خطرناک‌تر می‌شد اما در گلزنی ناموفق بودند تا بازی با نتیجه سه بر دو تمام شود و امیدواری کادرفنی تیم ملی ایران برای صعود به مرحله بعد افزایش یابد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X