برنامه مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی مشخص شد که طبق آن تیم‌ها روز پنجشنبه 25 تیرماه به مصاف هم می‌روند.

مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ساحلی در پرتغال به پایان رسید و چهره 8 تیم صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات مشخص شد. در گروه اول 2تیم پرتغال و ژاپن با قرار گرفتن در رتبه های اول و دوم به مرحله بعدی صعود کردند و آرژانتین و سنگال حذف شدند.

در گروه دوم ایتالیا و سوئیس در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند عمان و کاستاریکا از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند. در گروه سوم تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل اول شد و ایران در جایگاه دوم قرار گرفت و اسپانیا نایب قهرمان دوره گذشته به همراه مکزیک از گردونه مسابقات حذف شدند.

در گروه چهارم نیز تاهیتی با خلق شگفتی و پیروزی مقابل روسیه در دیدار آخر مرحله گروهی توانست در رتبه اول قرار بگیرد و مدافع عنوان قهرمانی در رتبه دوم جای گرفت. پاراگوئه و ماداگاسکار نیز از گردونه مسابقات حذف شدند. به این ترتیب چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی مشخص شد.


برنامه این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

پنج‌شنبه 25 تیرماه (ساعت‌ها به وقت تهران)

برزیل - روسیه ساعت 17:30 دقیقه

پرتغال - سوئیس ساعت18:30 دقیقه

ایتالیا - ژاپن ساعت 20:30 دقیقه

تاهیتی - ایران ساعت 21:30 دقیقه

شاگردان 'اکتاویو' در صورت پیروزی مقابل تاهیتی باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار تیم‌های ژاپن و ایتالیا برود. در صورتی که تیم ملی ساحلی بتواند مقابل تاهیتی به برتری برسد برای اولین‌بار به جمع 4 تیم برتر جهان صعود خواهد کرد و پس از کسب عنوان قهرمانی در جام بین قاره‌ای بار دیگر افتخارآفرینی خواهند کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:varzesh3.com 
 

X