کارلوس کی‌روش که به همراه تعدادی از ملی‌پوشان برای اخذ ویزای گوام به دوبی سفر کرده بود جمعه به ایران بازمی‌گردد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بعد از بازی برابر هند به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه شامل آندرانیک تیموریان، اشکان دژاگه، پژمان منتظری و احسان حاج صفی ساعاتی پس از پایان بازی، بامداد چهارشنبه به قطر سفر کردند تا به تیم‌های باشگاهی خود اضافه شوند. حاج صفی هم از دوحه به آلمان سفر کرد. سایر بازیکنان و اعضای کادرفنی هم امروز ساعت 10:30 به وقت هند عازم دوبی شدند.

تیم ملی فوتبال ایران باید برای دریافت ویزای گوام به کشوری سفر کند که سفارت خانه آمریکا در آن وجود دارد،‌ بنابراین با توجه به بعد مسافتی نزدیک به ایران، شهر دوبی توسط مسئولان فوتبال ایران انتخاب شده است. تیم ملی فوتبال ایران پس از آنکه به دوبی رسید، پنجشنبه صبح به سفارت آمریکا در این شهر خواهد رفت تا مراحل اخذ ویزای گوام را پشت سر بگذارد.

اوسیانو(Oceano da Cruz)، دن‌گاسپار(Dan Gaspar) و دکتر 'دیه‌گو' همراه علیرضا حقیقی، سردار آزمون و سعید عزت اللهی در دوبی از دیگر اعضای تیم جدا شده و به تهران سفر کردند. در این سفر دکتر محمود اسلامیان ملی پوشان را همراهی کرد.

مابقی بازیکنان و اعضای کادرفنی جهت انجام فرایند اخذ ویزای گوام در دوبی ماندند تا فردا با حضور در سفارت آمریکا این مراحل را طی کنند. این بخش از ملی پوشان فردا شب به تهران بازخواهند گشت.

کارلوس کی‌روش(Carlos Queiroz) سرمربی تیم ملی هم ضمن همراهی ملی پوشان در دوبی، ساعاتی را جهت بازدید از کمپ‌های تمرینی این شهر خواهد گذراند و جمعه به تهران بازخواهد گشت.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

 
X