وحید هلیل‌ هودزیچ می‌گوید بازی خیلی خوبی مقابل ایران داشتیم و در زمین جنگ بود.

'وحید هلیل‌ هودزیچ' در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال ژاپن و ایران، اظهار کرد: در نیمه اول نتوانستیم آن گونه که می‌خواهیم بازی کنیم اما در نیمه دوم چند موقعیت را به دست آوردیم. ایران نیز چند موقعیت داشت و در نهایت نتیجه بازی منصفانه بود.

او در پاسخ به این پرسش که چه اتفاقی افتاد که تیم ژاپن در نیمه دوم با این که در نیمه اول، بازی خوبی را به نمایش نگذاشت اما توانست خود را در زمین پیدا کند، گفت: می‌دانستیم ایرانی‌ها ارسال‌های خوبی انجام می‌دهند و شماره 21 و 10 ایران بازیکنان خوبی هستند. سعی کردیم که یارگیری کنیم و اجازه ندهیم از ارسال‌هایشان استفاده کنند. ما سعی کردیم در نقاط خطرناک خطا نکنیم و بازیکنانی که بالای 190 سانتی‌متر قد داشتند را کنترل کنیم که نتوانند آن گونه که می‌خواهند عمل کنند.

سرمربی تیم فوتبال ژاپن درباره 'کوکی یونیکورا' بیان کرد:‌ این بازی تجربه خوبی برای بازیکنانی که در آن بازی کردند، بود. برای این که این بازیکنان در آینده بهتر باشند این میدان‌ها تجربه خوبی است. آن ها می‌توانند بفهمند که چگونه در مقابل بازیکنان فیزیکی بازی کنند. ما در نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم توانستیم شخصیت خودمان را در زمین پیدا کنیم. با کسب این تجربه می‌توانیم در آینده عملکرد بهتری داشته باشیم. یونیکورا در نیمه اول خوب نبود اما در نیمه دوم بهتر شد و نشان داد که می‌تواند در آینده بازیکن بهتری باشد. طبیعی است که او به دلیل بی‌تجربگی در نیمه اول این گونه بازی می‌کرد.

او درباره این حرف خود که گفته بود، ژاپن در هیچ جا شکست نخواهد خورد، بیان کرد: ما آمده بودیم در تهران، ایران را ببریم. ایران در رنکینگ فیفا اول است و ما برای برد به اینجا آمده بودیم. ژاپن نشان داد که در حال پیشرفت هست. روندی می‌خواهیم که ثبات داشته باشد و شرایط را به گونه‌ای پیش ببریم که بتوانیم با ثبات به کار خود ادامه دهیم. در مجموع تجربه خوبی را کسب کردیم. وقتی مقابل تیم‌هایی همچون آرژانتین هم بازی می‌کنیم برای برد به میدان می‌رویم. تجربه مربیگری در جام جهانی را دارم. برخی فکر می‌کردند برخی از کلمات من عجیب است اما وقتی بازی را دیدند، فهمیدند که می‌توانیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X