تتت


علی کفاشیان با ارسال پیامی، قهرمانی تیم ملی امید فوتبال ایران در اولین دوره از مسابقات غرب آسیا را تبریک گفت.

پس از قهرمانی تیم ملی امید فوتبال ایران در اولین دوره از مسابقات غرب آسیا در رده زیر 23 سال، علی کفاشیان به اعضای این تیم تبریک گفت.

رئیس فدراسیون در ابتدا گفت: قهرمانی تیم ملی امید ایران را در اولین دوره از مسابقات غرب آسیا که در این رده سنی برگزار می شود به بازیکنان، اعضای کادرفنی و سرپرستی تیم و همه علاقه‌مندان به فوتبال کشور تبریک می گویم.

وی در ادامه افزود: حضور در این مسابقات قطعا در مسابقات نهایی قهرمانی آسیا و مقدماتی المپیک ریو که مجددا در کشور قطر برگزار خواهد شد تاثیر زیادی خواهد داشت. این مسابقات تمرین و بازی‌های بسیار خوبی هم برای کادرفنی و هم بازیکنان تیم ملی امید بود که قطعا در روند آماده سازی تیم ملی و افزایش روحیه همه اعضای تیم ملی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

علی کفاشیان در پایان تاکید کرد: این موفقیت قطعا حاصل تلاش بازیکنان و تلاش و حمایت‌های اعضای کادرفنی و سرپرستی تیم بود که جا دارد ضمن خسته نباشید به این عزیزان، موفقیت کسب شده را به همه آنها تبریک بگویم و این نکته مهم را تاکید کنم که همه ما منتظر شنیدن خبر موفقیت این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا و مقدماتی المپیک ریو هستیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X