تتت


خاکپور معتقد است که دیدار مقابل استرالیا محکی جدی قبل از رقابت های انتخابی المپیک ٢٠١٦ ریو بوده است.

سرمربی تیم فوتبال امید بعد از تساوی مقابل استرالیا گفت: بازی بسیار خوبی برای هر دو تیم بود و قبل از آغاز مسابقات انتخابی المپیک محکی جدی خوردیم. در نیمه اول یک مقدار سازمان تیمی ما بهم ریخته بود و بازی قابل قبولی انجام ندادیم. اما در نیمه دوم به مراتب بهتر از استرالیا بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی را روی دروازه این تیم خلق کردیم که شاید اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری می‌کردیم، می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

خاکپور افزود: بازی فوق العاده سنگینی برای تیم ما بود و بازیکنان ما مقابل تیمی که جزو قدرت‌های برتر فوتبال آسیاست، تجربیه بین المللی خوبی کسب کردند که اتفاق بسیار مهم و ارزشمندی بود.

سرمربی تیم امید درباره تعویض‌های زیادی که در نیمه دوم انجام شد، گفت: با توجه به اینکه تعداد تعویض‌ها آزاد بود سعی کردیم یک سری از بازیکنان را در این مسابقه سخت و پرفشار محک بزنیم.

خاکپور با اشاره به حفظ روند شکست ناپذیری تیم امید و جبران گل خورده مقابل استرالیا گفت: این نکته خیلی برای ما مهم و اساسی بود که بازیکنان ما بعد از گلی که دریافت کردند، به هیچ وجه بهم ریختگی نداشتند و با روحیه بالا برای جبران نتیجه جنگیدند و توانستند بازی را به تساوی بکشند. ضمن اینکه حتی می توانستند برنده بازی نیز باشند.

خاکپور افزود: این روحیه و باور در تیم ما شکل گرفته که نمی‌بازیم و حتی اگر از حریف عقب بیفتیم بازنده نخواهیم بود. نکته روحی روانی مهمی که فکر می کنم آرزوی هر مربی در تمام دنیاست.

سرمربی تیم امید ادامه داد: ما در اکثر بازی‌ها از حریفان پیش افتادیم و این بازی تجربه خوبی برای ما شد تا مقابل استرالیا که جزو قدرت های برتر آسیاست و بسیاری از بازیکنانش در لیگ های اروپایی بازی می کنند عقب افتادیم و برای جبران نتیجه تلاش کردیم و موفق شدیم. از بابت این اتفاق مهم خوشحالم و امیدوارم که همین روند را ادامه بدهیم.

خاکپور در پایان به برنامه‌های پیش روی تیم امید اشاره کرد و گفت: اردوی بعدی ما در ترکیه خواهد بود و سعی می‌کنیم در آنجا هم بازی تدارکاتی مناسبی داشته باشیم. بعد از آن هم آخرین اردوی ما در کیش خواهد بود و انشاءالله عازم مسابقات خواهیم شد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

X