تیم‌های ملی فوتبال مکزیک و ونزوئلا در ادامه رقابت های کوپا آمریکا برابر جامائیکا و اروگوئه به پیروزی رسیدند.

در گروه c رقابت های کوپا آمریکا 2 دیدار دیگر برگزار شد که در یکی از آنها مکزیک به مصاف اروگوئه رفت. این دیدار یکی از حساس ترین بازی‌های مرحله گروهی رقابت‌های کوپا آمریکا بود که با پیروزی سه بر یک مکزیک به پایان رسید.

در این دیدار مکزیک شروعی طوفانی داشت و در دقیقه 4 توسط بازیکن حریف به گل رسید. در دقیقه 45 ماتیاس(Matías Aguirregaray) بازیکن اروگوئه با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد تا کار برای این تیم بسیار سخت شود.

در دقیقه 73 آندرس گواردادو(Andrés Guardado) ستاره مکزیک با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد. دیگو گودین(Diego Godín) ستاره اتلتیکو مادرید در دقیقه 74 برای اروگوئه گلزنی کرد و کار را به تساوی کشاند اما تنها یک دقیقه بعد رافائل مارکز(Rafael Márquez) ستاره با تجربه مکزیک گل دوم تیمش را به ثمر رساند و یک بار دیگر مکزیک را پیش انداخت. در دقایق پایانی بازی هم هکتور هررا(Héctor Herrera) یک بار دیگر برای مکزیک گلزنی کرد تا این تیم پیروزی ارزشمندی را به دست آورد.

در دیگر دیدار این گروه ونزوئلا با یک گل برابر جامائیکا به پیروزی رسید. در این دیدار برتری با ونزوئلا بود تا جایی که این تیم موفق شد با تک گلی که مارتینس(Josef Martínez) در دقیقه 16 به ثمر رساند سه امتیاز را به دست آورد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X