تیم ملی فوتبال کلمبیا در دومین دیدار خود برابر پاراگوئه در رقابت های کوپا آمریکا به پیروزی رسید و به مرحله بعد راه پیدا کرد.

در ادامه مرحله گروهی رقابت های کوپا آمریکا، یک دیدار برگزار شد که در آن کلمبیا که یکی از شانس های کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید، به مصاف پاراگوئه رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد.

در این دیدار کلمبیا شروع خوبی داشت  و در دقیقه 12 توسط کارلوس باکا(Carlos Bacca) مهاجم سرشناس خود به گل رسید. 18 دقیقه بعد خامس رودریگس(James Rodríguez) کاپیتان کلمبیا گل دوم تیمش را مثل بازی قبل به ثمر رساند تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم پاراگوئه که چیزی برای از دست دادن نداشت، بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد و توانست یکی از گل های خورده را در دقیقه 71 توسط ویکتور آیالا(Víctor Ayala) به ثمر رساند تا بازی با همین نتیجه دو بر یک به پایان برسد. کلمبیا با 6 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و صعودش را به دور بعد نهایی کرد.

در دیگر دیدار این گروه آمریکا با 4 گل کاستاریکا را درهم کوبید تا به سه امتیاز در رده دوم جای بگیرد. پاراگوئه و کاستاریکا یک امتیازی هستند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X