اوکراین و ایرلند شمالی از گروه C به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ایرلند شمالی به پایان رسید.

نتیجه دیدار اوکراین و ایرلند شمالی:

به گزارش سیمرغ، دو تیم اوکراین و ایرلند شمالی، امروز در دیداری از گروه C رقابت‌های یورو 2016 به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر صفر ایرلند شمالی به پایان رسید تا اولین برد ایرلند شمالی در تاریخ یورو به دست بیاید.

نیمه نخست:

دو تیم با بستن فضاها بازی برابری ارائه دادند. این دیدار بیشتر در میانه های میدان دنبال شد. موقعیت خطرناکی نیمه اول نداشت و فقط هر دو تیم موقعیت نصفه و نیمه ای برروی دروازه هم خلق کردند که توسط مدافعان و دروازه بان به راحتی دفع می شد و خطری نداشت تا نیمه اول بدون گل مساوی به پایان برسد.

نیمه دوم:

در نیمه دوم مک آلی(Gareth McAuley) مدافع پیش تاخته ایرلندی ها با ضربه سر دروازه اوکراین را باز کرد تا شاگردان اونیل(Michael O'Neill) از حریف خود پیش بیفتند. بعد از این گل بارش باران و تگرگ شدت گرفت و داور مسابقه برای دقایقی بازی را متوقف کرد بعد از به جریان افتادن جریان بازی، اوکراین توان حمله کردن نداشت و نمی‌توانست به دروازه ایرلند نزدیک شود.

داور بازی 6 دقیقه زمان تلف شده اعلام کرد تا اوکراینی‌ها برای جبران گل خورده امیدوار شوند اما حملات بی‌برنامه آنها راهی به دروازه حریف پیدا نمی‌کرد تا اینکه در یک ضدحمله دروازه بان اوکراین شوت ایرلندی‌ها را ناقص دفع مرد تا مک گین(Niall McGinn) از توپ برگشتی استفاده کند و با به ثمر رساندن گل دوم سند حذف اوکراین از جام را امضا کند.

به این ترتیب ایرلند شمالی نخستین پیروزی خود در تاریخ رقابت‌های یورو را به دست آورد و اوکراین نیز پس از دو شکست متوالی نخستین حذف شده جام لقب گرفت.

این خبر لحظه به لحظه تکمیل شده است.


تهیه و تدوین: گروه ورزشی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ/ نیما ایوبی 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X