8 تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی کوپا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آمریکا مشخص شدند.

هشت تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی کوپا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آمریکا با انجام دیدارهای چهارشنبه مشخص شدند. آمریکا، اکوادور، آرژانتین، ونزوئلا، پرو، کلمبیا، مکزیک و شیلی، هشت تیم برتر کوپا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آمریکا نام گرفتند.

بررسی دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی

مکزیک - شیلی

مکزیک برابر قهرمان کنونی کوپا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آمریکا قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد. ازتک‌ها به عنوان صدرنشین گروه C با هفت امتیاز به این مرحله رسیدند و با تفاضل گل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بهتر، بالاتر از ونزوئلا قرار گرفتند. شیلی با پیروزی در وقت‌های اضافه برابر بولیوی اولین امتیاز خود را در این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها به دست آورد. این تیم با غلبه پاناما مرحله گروهی را با رتبه دوم به پایان رساند.

دیدار دو تیم مکزیک و شیلی شنبه در سانتاکلارا کالیفرنیا برگزار می‌‌‌‌‌‌‌شود.

پرو – کلمبیا

پرو صدرنشین گروه B در مرحله بعد برابر کلمبیا قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد. کلمبیا نتوانست صدرنشین خود را در آخرین بازی مرحله گروهی حذف کند و سه بر دو مغلوب کاستاریکا شد. پرو، برزیل را با تک گلی که با دست به ثمر رسید، حذف کرد. زردپوشان کلمبیایی با 6 امتیاز و با تفاضل گل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کمتر نسبت به آمریکا در جایگاه دوم گروه A قرار گرفتند.

دو تیم پرو و کلمبیا جمعه 28 خرداد ماه برابر هم در نیوجرسی قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند.

آرژانتین – ونزوئلا

آرژانتین بهترین عملکرد را در میان دیگر تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در مرحله گروهی داشت و اکنون لیونل مسی(Lionel Messi) را در ترکیب خود می‌بیند. صدرنشین گروه D هر سه بازی خود را با سه پیروزی به پایان رساند.

آلبی سلسته برابر شگفتی ساز این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها یعنی ونزوئلا قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد. دیدار این دو تیم شنبه 29 خرداد ماه برگزار می‌‌‌‌‌‌‌شود.

آمریکا – اکوادور

دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی با بازی تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آمریکا و اکوادور شروع می‌‌‌‌‌‌‌شود. آمریکا میزبان با پیروزی برابر پاراگوئه و غلبه بر کلمبیا در آخرین روز، به صدر جدول رسید. اکوادور نیز با پیروزی پرگل به این مرحله رسید. دیدار دو تیم پنجشنبه 27 خرداد برگزار می‌‌‌‌‌‌‌شود.

تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حذف شده مرحله گروهی

بزرگترین ناکام این دور برزیل بود که برابر پرو شکست خورد و در جایگاه سوم جدول قرار گرفت. پاراگوئه، هائیتی، جامائیکا و بولیوی هم بدون کسب امتیازی این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها را ترک کردند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X