سرمربی ایتالیا بعد از برتری برابر سوئد از نتیجه کسب شده و صعود زودهنگام تیمش به مرحله بعد ابراز رضایت کرد.

ایتالیا و سوئد در دومین دیدار خود در یورو 2016 به مصاف هم رفتند که بازی با برتری یک بر صفر لاجوردی پوشان به پایان رسید.  آنتونیو کونته(Antonio Conte) سرمربی ایتالیا بعد از پایان این دیدار گفت: نمایش خیلی خوبی داشتیم. بازی بسیار سختی برابر سوئد داشتیم. در نیمه اول نمایش تیم خوب نبود و از عملکردمان در این نیمه راضی نیستم. در نیمه نخست سوئد بهتر از ما بازی کرد و توانست با بستن فضاهای زمین، فرصت کمی به ما بدهد و خود نیز صاحب موقعیت گل شد.

کونته ادامه داد: در نیمه دوم شرایط تیمم بهتر از قبل شد و توانستیم بر بازی مسلط شویم. صادقانه باید بگویم که در بازی که شاید موقعیت های کمی داشت، به حریف اجازه هیچ موقعیت ندادیم. این ما بودیم که توانستیم توپ را به دیرک دروازه بزنیم. باید مثبت فکر کنیم و مثبت اندیش باشیم. چه کسی فکرش را می‌کرد ایتالیا بعد از دو بازی صعودش را به مرحله بعد قطعی کند؟ باید به بازیکنانم تبریک بگویم که اینقدر خوب ظاهر شدند. باید این دیدار را فراموش کنیم. البته بازیکنانم در نیمه نخست استرس داشتند و این موضوع طبیعی بود که زود برطرف شد.

ایتالیا در سومین دیدار خود در این جام باید برابر ایرلند به میدان برود و با این حال صعود این تیم به مرحله بعد قطعی شده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X