سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی معتقد است پیروزی تیمش برابر اسپانیا معجزه نبود بلکه کیفیت بالای این تیم را نشان می‌دهد.

دیدار اسپانیا و کرواسی با برتری 2 بر یک کروات‌ها به پایان رسید تا اسپانیا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود. آنته کاسیچ(Ante Čačić) بعد از برد درخشان تیمش برابر اسپانیا و صعود به عنوان تیم نخست، در نشست خبری گفت: این پیروزی معجزه نبود و کیفیت بالای بازیکنان ما و تیم متحد ما را نشان می دهد. به تک تک بازیکنانم تبریک می گویم. آنها فوق العاده ظاهر شدند.

این برد و نتیجه را به تمام هواداران کرواسی در داخل و خارج از کشور تقدیم می کنم. به همه هوادارانی که امروز در ورزشگاه کنار ما بودند و کسانی که در کرواسی بازی ها را دنبال می کردند.

کرواسی در این دیدار لوکا مودریچ(Luka Modrić) و ماریو مانژوکیچ(Mario Mandžukić) را در اختیار نداشت و در مرحله بعد می تواند از این دو بازیکن که استراحت کردند، برابر حریف بعدی شان استفاده کنند.

سرمربی کروات ها ادامه داد: بازیکنان خوبی در اختیار داریم و فقط محدود به 11 بازیکن نیستیم. در بازی تلاش کردم از بازیکنان دیگری در تیم استفاده کنند و آنها توانستند نشان دهند که کیفیت بالایی دارند.

کاسیچ در پایان گفت: جاه‌طلبی‌های تیم ما پایانی ندارد و می خواهیم برابر هر تیمی که بازی می‌کنیم، با کیفیت بالای بازی خودمان نشان دهیم که چیزی از بقیه تیم ها کم نداریم. انگیزه زیادی برای موفقیت در یورو داریم و می خواهیم در بازی های مان این موضوع را نشان دهیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X