سرمربی ایسلند پس از برد مقابل انگلیس و صعود به یک چهارم نهایی تاکید کرد هیچ‌کس در این جام فکر نمی‌کرده است تیم او به این مرحله برسد.

ایسلند توانست با حذف انگلیس به عنوان شگفتی‌ساز یورو 2016 خود را معرفی کند و حریف فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی شود. لارس لاگربک(Lars Lagerbäck) بعد از این دیدار گفت: این یک نمایش تیمی فوق العاده بود. از نظر نظم تیمی فوق العاده بودیم و در کارهای دفاعی بسیار خوب عمل کردیم. بازیکنانم بازی‌خوانی خیلی خوبی داشتند. در خط حمله نیز خیلی خوب عمل کردیم. در فوتبال گلزنی یعنی همه چیز و شما هر چقدر که بتوانید گل به ثمر برسانید، فوق العاده است. از فرصت های‌مان به خوبی استفاده کردیم.

او در ادامه گفت: ایسلند به خوبی نشان داد توانایی کارهای بزرگی دارد. با این حال باید بگویم بهترین عملکرد ایسلند را تاکنون ندیدید. فکر نمی کنم انگلیس موقعیت های خاص زیادی مقابل ما داشته. آنها نتوانستند زیاد ما را تحت فشار قرار بدهند. به نظرم بازیکنان ما در میانه زمین عالی بودند و اجازه ندادند حریف به دروازه ما نزدیک شود. فکر نمی کنم کسی قبل از بازی ها فکرش را می کرد که ما به جمع هشت تیم برتر برسیم ولی بازیکنانم کار فوق العاده ای انجام دادند. این بازیکنان عالی هستند و نمایش بی نظیری ارائه کردند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X