سرمربی تیم آلمان از برتری برابر ایتالیا ابراز رضایت کرد و عملکرد بازیکنانش را ستود.

در سومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ دو تیم آلمان و ایتالیا در جنوب غرب فرانسه و در شهر بوردو با قضاوت 'ویکتور کاسای' از مجارستان برابر هم به میدان رفتند که این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه  با تساوی یک بر یک به پایان رسید ولی در ضربات پنالتی آلمان توانست با نتیجه ۶ بر ۵ به برتری برسد و به دیدار نیمه نهایی راه یابد.

یواخیم لوو(Joachim Löw) سرمربی آلمان بعد از صعود تیمش به نیمه نهایی گفت: صرف نظر از حریفی که برابر آن به میدان رفتیم، بسیار خوشحالم. احساس فوق العاده ای داریم. با این حال نباید فراموش کنیم که تورنمنت هنوز تمام نشده است و بازی های دیگری هم هست. برابر ایتالیا بازیکنان جوان در ضربات پنالتی فوق العاده بودند. هکتور(Jonas Hector) در پنالتی آخر عالی عمل کرد.

لوو ادامه داد: از بازی خوب ایتالیا شگفت زده نشدم. آنها همیشه خوب هستند. برای شکست آنها باید در فرم خیلی خوبی باشید و البته از هوش بالایی استفاده کنید که بازیکنانم موفق به انجام آن شدند و حالا باید به بازی‌های بعدی فکر کنیم. متاسفانه هوملس(Mats Hummels) را به دلیل دو اخطاره شدن در اختیار نخواهیم داشت و فکر کنم خدیرا(Sami Khedira) نیز نتواند تیم را همراهی کند ولی مصدومیت گومز(Mario Gómez) چندان جدی نیست و می تواند تیم را روز پنجشنبه همراهی کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X