اشکان دژاگه به هم تیمی‌هایش در تیم ملی فوتبال ایران هشدار داد که به فکر صدرنشینی در گروه و برتری برابر کره نباشند و تنها به بازی بعد ایران در انتخابی جام جهانی فکر کنند.

اشکان دژاگه به هم تیمی‌هایش در تیم ملی فوتبال ایران هشدار داد...

به نقل از سایت AFC، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با کسب 10 امتیاز از 12 امتیاز ممکن در صدر جدول گروه یک انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آسیا قرار گرفته است. ایران باید در آخرین دیدار مرحله رفت چندی دیگر در کشور مالزی به مصاف سوریه برود.ملپوشان ایران در بازی قبل خود نمایش خوبی داشتند و توانستند با تنها گلی که سردار آزمون آن را به ثمر رساند کره جنوبی را در تهران شکست دهند و صاحب سه امتیاز این بازی شوند.

اشکان دژاگه در گفت‌وگو با سایت AFC ، اظهار کرد: من فکر می‌کنم که تا الان دو بازی خیلی سختی داشتیم که برابر ازبکستان و کره جنوبی بود، ولی باید مرحله به مرحله پیش برویم و فقط به بازی بعد فکر کنیم و بدانیم که بازی بعد، سخت‌ترین بازی است. نباید فکر کنیم که بازی راحتی برابر سوریه داریم. آنها تیم آسانی برای هیچ حریفی نیستند و ما باید با تمرکز کامل به مصاف آنها برویم و امیدواریم همان طور که برابر کره موفق بودیم و به سه امتیاز این بازی دست یافتیم برابر سوریه نیز همین امر محقق شود و بتوانیم پیروز مسابقه شویم.

لژیونر ایرانی شاغل در لیگ قطر در ادامه ‌اضافه کرد: الان فعلا در موقعیت خوبی قرار گرفته‌ایم،  ولی بازی‌های زیادی باقی‌ مانده است و امتیازات زیادی را هر تیم می‌تواند جمع‌آوری کند. بهتر است که الان فقط به بازی با سوریه فکر کنیم، چرا که بازی سخت و دشواری پیش روی ما است.

سوریه تاکنون فقط یک برد در این گروه داشته و توانسته چین را شکست دهد. با این حال سوری‌ها با متوقف کردن کره جنوبی نشان دادند که حریف دست و پا بسته‌ای نیستند.

اشکان دژاگه در پایان صحبت‌های خود درباره بازی با کره و شرایط تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران، گفت‌: من فکر می‌کنم که از ‌دقیقه نخست تا ‌دقیقه "90" تیم ما بهترین عملکرد را نشان داد. کره‌ای ها همیشه در مقابل ما مشکل داشتند، چرا که ما مثل یک تیم هستیم و فشرده و مستحکم بازی می‌کنیم و دوباره این بازی را برابر آنها نشان دادیم. از کسب سه امتیاز برابر کره خیلی خوشحال هستیم. ما در حال‌ حاضر تیمی هستیم که بازیکنان جوان زیادی در خود دارد و آنها یک کم نیاز به تجربه دارند تا به سطح خیلی خوبی برسند.  تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نمایش را در تیم‌ ‌ملی داشته باشیم و من فکر می‌کنم که از ابتدای این رقابت‌ها بازی به بازی بهتر شده‌ایم و پیشرفت محسوسی داشتیم.

 

منبع: مشرق نیوز

 

 

 

 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X