ففف

کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ملی ایران و چین گفت: مطمئنا بازی دشواری مقابل تیم خوب چین که بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد، خواهیم داشت. امیدوارم هواداران ایران با حضور در استادیوم مانند هواداران چینی از ما حمایت کنند. ما با حضور آن ها بهتر خواهیم شد.

درخواست کی‌ روش از هواداران تیم ملی

 کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ملی ایران و چین اظهار کرد: بعد از ظهر بخیر. به نشست خبری خوش آمدید.  امیدوارم امروز بتوانید کار خوبی برای دعوت از هواداران به ورزشگاه انجام دهید. در درجه دوم به تیم ملی چین خوش آمد می گویم. امیدوارم هستیم بتوانیم مهمان نوازی چینی ها را در ایران جبران کنیم.

وی اضافه کرد: تک تک بازی ها در گروه ما نشان دهنده این است که تمامی فرصت ها برای همه تیم ها مهیا است و هیچ تیمی به طور کامل از دور مسابقات خارج نشده است. این نشان دهنده این است که بازی ها می تواند به رویای تیم ها برای صعود به جام جهانی تحقق ببخشد.

سرمربی تیم ملی ایران افزود: مطمئنا بازی دشواری مقابل تیم خوب چین که بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد، خواهیم داشت. امیدوارم هواداران ایران با حضور در استادیوم مانند هواداران چینی از ما حمایت کنند. ما با حضور آن ها بهتر خواهیم شد.

کی روش درباره تقابلش با مارچلو لیپی و اینکه آیا می توان این دیدار را بازی بزرگ دو مربی نامید؟ گفت: نه!

 سرمربی تیم ملی ایران درباره غیبت مارچلو لیپی در نشست خبری و بی‌احترامی به خبرنگاران اظهار کرد: این سوال را از افراد مرتبط بپرسید.

او در ادامه به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا پیروزی ایران مقابل چین حکم صعود ایران به جام جهانی را امضا می‌کند، جواب نداد.

کی‌روش در ادامه این نشست گفت: همانطور که گفتم حضور هواداران در استادیوم بسیار مهم است. این چالشی برای هواداران است که اگر استادیوم پر شود با چینی ها از نظر حضور در استادیوم برابر می شویم. نه تنها آن ها از تیم ملی و بازیکنان حمایت می کنند بلکه جلوه زیبایی به استادیوم می دهند.

کی‌روش درباره گل نخوردن ایران و انگلیس در انتخابی جام جهانی  و امکانات این دو کشور گفت: نگاه ما نسبت به بازی فردا این است که اگر مجبور به دفاع باشیم، با سازمان دهی و انگیزه بالا این کار را انجام می دهیم و این برنامه ما برای بازی با چین است. تفکر کلی ما این است که ما بازی می کنیم تا به  پیروزی رسیم. تفکر ما این نیست که فقط دفاع کنیم بلکه دفاع می کنیم تا صاحب توپ شویم و قدرت کسب کنیم و به گل برسیم. داشتن کلین شیت و نگه داشتن دروازه مهم است. اگر  گلی دریافت نکردیم به خاطر همکاری و انسجام بازیکنان در زمین است. اگر بازیکنی توپ را از دست دهد دو بازیکن دیگر برای توپ گیری هستد. فرقی نمی کند ما مقابل پاپوا گیته نو بازی کنیم یا مقابل آرژانتین قرار گیریم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار چینی مبنی بر اینکه  تفاوت تیم ملی چین با هدایت لیپی با هدایت مربی قبلی در چه چیزی است و چه تغییراتی به وجود آمده، گفت: مسائل زیادی را می‌دانم اما علاقه مندم بعد از بازی صحبت کنم. سال‌هاست لیپی را می‌شناسم اما اینطور نبود که چین در دور رفت هم بد باشد. الان چین با این مربی مقابل تیم قدرتمند کره جنوبی به پیروزی رسیده است.

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره غیت دستیاران ایرانی و اینکه آیا آن ها کیفیت خوبی نداشتند که کنار گذاشته شدند و  اینکه بدون آن ها خوب نتیجه گرفته‌اید گفت: باید از اوسیانو و مارکو بپرسم. نمی‌دانستم که آنها برای تعطیلات آمده اند.

کی‌روش در ادامه نشست خبری هم به سوال خبرنگاری از یک رسانه دیگر پاسخ نداد. 

 

منبع: ایسنا

 

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
 
X